نتایج جستجو برای عبارت :

و دوباره نبات :)

سلااااااااام :)
+این چه عنوانیه نبات؟ :/
-خب اولین چیزی بود که به ذهنم رسید! :)
هر هفته،شنبه ها،میام تو این پست وزن جدیدمو اعلام میکنم! :)
تاریخ شروع:۹۸/۲/۵
وزن شروع نبات:۷۲/۹۰۰
وزن ایده آل نبات:۵۸
هفته اول:71/5
هفته دوم:
هفته سوم:
...
مرسی نبات :)
تاحالا به چایی نبات دقت کردین؟ لعنتی دوای هر دردیه. زده رو دست استامینوفن! برای همه چی جوابه.راستش دلم‌ میخواد یدونه از این چایی نبات ها توی زندگیم داشته باشم! کسی که توی هر شرایطی بتونی بری کنارش، قشنگ شارژ بشی و به روال عادی زندگیت برگردی. حالا که بهش فکر میکنم حس جذابیه که چایی نبات داشته باشی و چایی نبات کسی باشی!+وی بعد از خوردن دو استکان چاییِ دارچینی و نبات، بعد از شونصد ساعت سردردش خوب شد!+ارادت خاصی به چایی نبات دارم!
+استامینِفون یا ا
هفته اول:
هفته دوم:
هفته سوم:
...
هفته اول:71/5
هفته دوم:
هفته سوم:
...
1- مفید برای چشم: Mishri یا نبات برای چشم مفید است. نبات به همراه دانه های رازیانه و بادام در داروهای سنتی برای بهبود بینایی استفاده می شوند.
2- نیروبخش مغزی خوب: نبات باعث تقویت قدرت مغز می شود و بهتر است که قبل یا بعد از آن گردو مصرف شود تا این مزیت افزایش یابد. همچنین نبات زعفرانی خواص بسیار بیشتری نسبت به نبات معمولی در این زمینه دارد.
3- موثر برای سرفه و گلودرد: نبات یکی از بهترین داروها برای پیش‌گیری از سرما، سرفه و گلو درد است. به تسکین سرفه کرد
1- مفید برای چشم: Mishri یا نبات برای چشم مفید است. نبات به همراه دانه های رازیانه و بادام در داروهای سنتی برای بهبود بینایی استفاده می شوند.
2- نیروبخش مغزی خوب: نبات باعث تقویت قدرت مغز می شود و بهتر است که قبل یا بعد از آن گردو مصرف شود تا این مزیت افزایش یابد. همچنین نبات زعفرانی خواص بسیار بیشتری نسبت به نبات معمولی در این زمینه دارد.
3- موثر برای سرفه و گلودرد: نبات یکی از بهترین داروها برای پیش‌گیری از سرما، سرفه و گلو درد است. به تسکین سرفه کرد
اولین پستم با عنوان آبنبات چوبی خدا بود، با کلی حس و حال قشنگ نوشتمش! هیچوقت فکر نمیکردم با نباتِ خدا تا این اندازه بزرگ شوم، من از نبات خیلی چیزها یاد گرفتم، یاد گرفتم دیگران را همانطور که هستند بپذیرم، برایشان آرزوهای خوب و قشنگ کنم، دوستشان بدارم و به آن ها عشق بورزم، نبات به من یاد داد، تحت هر شرایطی صبور و مهربان باشم، بابت روزهای قشنگم سپاسگزار باشم و در روزهای سختم امیدوار! ممنونم نبات، بابت تمام روزهای قشنگی که در کنارت گذراندم :)
راس
نام فیلم : نبات
ژانر : اجتماعی
زبان : فارسی
تاریخ اکران در سینما : ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸
مخاطب : بزرگسالان
پخش : نیکان فیلم – آپ مدیا
 کارگردان : پگاه ارضی
بازیگران : شهاب حسینی ، نازنین فراهانی ، ستایش محمودی ، معصومه رحمتی و تینا اسدی
خلاصه داستان : در فیلم نبات ، شخصیت مردی را به نمایش میگذارد که همسرش را در تصادف از دست داده و به همراه دخترش نبات با مشکلات رو به رو است ، حضور زنی در زندگی آنها اتفاقات دیگری را رخ میدهد و…
برای دانلود قانونی ف
دانلود فیلم نبات با لینک مستقیم 
فیلم ایرانی نبات ساخته پگاه ارضی
پخش سه شنبه 1 بهمن از یوز دی ال …
دانلود فیلم نبات
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : نبات
 گروه فیلم: اجتماعی
محصول سال : 1396
محصول کشور : ایران
تهیه کننده : هوشنگ نوراللهی
نویسنده : پگاه ارضی
کارگردان : پگاه ارضی
بازیگران : شهاب حسینی , نازنین فراهانی , ستایش محمودی و….
خـلـاصــــه داسـتـان
سعید مرد چهل و چهار ساله ای که همسرش را سال ها پیش در یک سانحه از دست داده
دانلود فیلم نبات
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـتـان
دانلود فیلم نبات
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـتـان
دانلود فیلم نبات
مشخصات فیلم
خـلـاصــــه داسـتـان
ممنونم از هیوای عزیزم و رفیق نیمه راه بابت دعوت به این چالش دوست داشتنی :)
میتوانم بیست سال دیگر را ببینم، همین نبات خوش قلب و مهربان را که لباس قشنگش را می پوشد و جلوی آیینه موهایش را می بافد و برای خودش دلبری می کند، بیست سال دیگر همین نبات مهربان و خوش ذوق را می بینم که رابطه اش با خدا فوق العاده است و با تمام وجود تسلیم خواست اوست، همین نبات دوست داشتنی را می بینم که با هیجان زندگی می کند و به دنبال یاد گرفتن چیزهای تازه است، می توانم نبات بی
#نامه‌ای به دخترم

سلام نبات جانم. 
نبات؟ 
بله نبات .
امروز دلم خواست اسم تو نبات باشد. حداقل وقتی به دنیا امدی تا زمانی که فندوق و کوچولو هستی من و پدرت صدایت کنیم نبات.
نمیدانم به وجود امدنت و به دنیا امدنت چند سال دیگر اتفاق می افتد ولی دلم خواست امروز برای تویی که هنوز نیامده ای و اصلا وجود نداری نامه بنویسم.
عرض خاصی نیست.
فقط میخواستم به تو بگویم که من و پدرت وقتی تو را وارد زندگیمان میکنیم که به اندازه ی کافی شعور و درک داشته باشیم.
انقدر
درباره فیلم
نبات فیلمی به نویسندگی و کارگردانی پگاه ارضی و به تهیه‌کنندگی هوشنگ
نوراللهی محصول سال ۱۳۹۶ ایران است. این فیلم برای نخستین بار در اردیبهشت
۱۳۹۸ در بخش بازار جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمد. در نبات
بازیگرانی چون شهاب حسینی, نازنین فراهانی, ستایش محمودی, معصومه رحمتی,
تینا اسدی به ایفای نقش پرداخته اند .

داستان فیلم
در فیلم نبات ، سعید، مرد چهل و چهار ساله‌ای که همسرش را سال‌ها پیش در
یک سانحه از دست داده، با دختر دواز
شده گاهی که دلت تنگ شود؟!
یه مدت شدیدا دلم برای خودم تنگ شده بود، برای خودِ واقعیم، خودِ خودم! :) الان عجیب حالم خوبه، چون خودمم، الان نبات واقعی داره مینویسه! یک عدد نباتِ راضی و به شدت خوشحال! یک عدد نباتِ پر از انرژی و انگیزه! :) خدایا مرسی، بخاطر این احساس قشنگ، خدایا مرسی که کنارمی، مرسی که میشه لمست کرد،مرسی نبات، مرسی بخاطر این حالِ خوب :) 
دوستت دارم خدا، دوستت دارم نبات :) 
با یه عالمه حس قشنگ اومدم، من امروز خوشحال ترینم، پر از انرژی ام، 25 اسفند 97 من یه تصمیم مهم و خاص گرفتم و امروز یه سالگیشو جشن گرفتم، یه جشن معنوی خیلی باشکوه :)نبات بهت قول میدم 25 اسفند های زیادی رو کنارت بمونم و دوتایی دست تو دست هم جشن بگیریم، دوستت دارم نبات :)تولدت مبارک من :)
مواد لازم برای درمان کرونا :
آبجوش (یک لیوان آب خوری)
نبات (سفید ۱ عدد زعفرونی نصف عدد)(چون گرون تره)
سرنگ برای تزریق محلول
طرز تهیه : آبجوش را با نبات ترکیب و سپس با سرنگ به عضلات خود تزریق میکنید و باقی مونده رو هم می‌نوشید (مادربزگ همهمون)
نسکافه ی تلخش را سر می کشد و به آسمان خیره میشود،چه آرامش عجیبی دارد پرنده ای که لحظه ای به سقوط نمی اندیشد و چه زیباست ترکیب ایمان و اعتماد به خدا :)♡
تو قسمتی از زندگیم قرار گرفتم که دلم میخواد فقط آرزو کنم!
چند وقتی میگذره از برآورده شدن بزرگ ترین آرزوی من!قلبم لبریز از عشق میشه از گفتنش! :))
پارسال همین موقع ها،نبات یه دختره افسرده و غمگین بود،نسبت به تصویر خودش توی آیینه،احساس نفرت داشت!و هیچ چیز زیبایی وجود نداشت که اونو به وجد بیاره! و مدا
مدت زیادی بود که چایی رو با گل محمدی و هل دم میکردم و سرانه ماهانه مصرف نبات رو به 60 شاخه رسونده بودم!
هنوزم همونجوری چایی رو فقط با گل محمدی و هل دم میکنم، اما سرانه مصرف نبات رسیده به صفر :(
همیشه دوتا لیوان چایی میریختم! دو تا لیوان با یه قندون که پر از نقل با طعم گلابه. 
میشستم کنار هال و نیم ساعتی با خودم خصوصی صحبت میکردم.
خیلی وقت بود که با خودم دونفره خلوت نکرده بودم که امروز دوباره، چای با گل محمدی و هل دم کردم و دولیوان ریختم و با دوتا نبا
هدف از طراحی این ماشین روکش کردن نبات شاخه ای است که محدودیتی در طول و قطر نبات نداشته باشیم. نبات ها به صورت یکدست و یکنواخت از 3 جهت روکش زعفران می شود . شما قادر خواهید بود که علاوه بر زعفران از طعم دهنده های طبیعی مثله هل،گل گاوزبان،زنجبیلی و... به صورت مایع در مخزن آن استفاده کنید. مقدار تولید دستگاه بستگی به قطر نبات دارد ولی سرعت میانگین روکش کردن 180 تا 200 کیلونبات در ساعت می باشد. جهت استعلام قیمت به روز و مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شمار
خیلی دلم گرفته...خیلی خیلی...دلم میخواد فقط گریه کنم!
این همه تلاش کردم برای اینکه وزنمو کم کنم ولی درست همون جایی که باید ادامه میدادم جا زدم.
از دست خودم ناراحتم!که همه چیو نادیده میگیرم...ناراحتم که کم آوردم...که بدون اینکه متوجه باشم داشتم آرزومو فراموش میکردم...
من قرار نبود جا بزنم!واقعا قرار نبود...
این همه تلاش کردم 71 رو ببینم...این همه ذوق داشتم براش...دوباره همه تلاشم تباه شد...الان 77 رو دیدم...خیلی ناراحتم...خیلی
چقدر بد کردم به خودم به جسمم...
میدانی خدای نبات :)
تو از حالِ معشوقه ات آگاهی... 
میدانی که به چه سختی تلاش میکنم زندگی کنم، امیدوار بمانم، شاد باشم و برای ادامه دادن انگیزه داشته باشم،
میدانم که از حالم آگاهی... میدانم مرا میبینی :)
تو آرامش منی... در روزهایی که تب مشکلات بالا میرود :)
خدای من، خدای نبات، خدای قطرات باران، دوستت دارم، با تمام وجود :) 
دیشب رفته بودم محل کارش دنبالش تا باهم بریم خونه. یه بسته کوچیک بهم داد که تووش یه تسبیح و یه مهر و یه دونه نبات بود. همکارش از مشهد براش سوغاتی آورده بود. مهر و تسبیح رو داد به من و نبات رو خودش خورد. امروز توو شرکت تسبیح دستم بود یکی از همکارا پرسید اون چیه دستت؟ گفتم ذکر میگم؟ پرسید چه ذکری؟ گفتم ذکر معشوق. یا معشوق و یا معشوق و یا معشوق و یا معشوق و ...
بیست و چهار ساعت از زمانی که تو بیمارستان بستری شده ام می گذرد، تخت کناری ام دختر 32 ساله ایست، که با لبخندمان باهم ارتباط برقرار می کنیم، به من قوت قلب میدهد و آرامم می کند، مادرم لبانش می خندد، اما سفیدی چشم هایش به سرخی میزند. خودم اما... راستش نمیدانم، هم خوبم، هم بد، البته یک مقدار هم نگرانم که فکر میکنم طبیعی باشد، ولی یک چیزی خیلی خوشحالم می کند،اینکه خوب یاد گرفته ام نبات سپاسگزاری باشم، دیشب بین تمام دردهایم، آرام بودم و خداراسپاس میگ
دانلود فیلم ایرانی نبات با کیفیت عالی
نام فیلم : نباتژانر : اجتماعیمحصول : ایرانسال تولید : ۱۳۹۶کارگردان : پگاه ارضبازیگران: شهاب حسینی ، نازنین فراهانی ، ستایش محمودی ، معصومه رحمتی ، تینا اسدی و …
خلاصه داستان : این فیلم یک ملودرام اجتماعی است که پیش ازاین تنها از بخش بازار جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمد و در این نمایش نیز مورد استقبال منتقدان قرار گرفت.
ادامه مطلب
دانلود رایگان فیلم سینمایی نبات
فیلم ایرانی نبات محصول ۱۳۹۶ به کارگردانی پگاه ارضی
کارگردان: پگاه ارضی | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1 بهمن ماه 1398
مدت زمان: 93 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت فیلم: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: هوشنگ نوراللهی
خلاصه داستان: سعید، مرد چهل و چهار ساله‌ای که همسرش را سال‌ها پیش در یک سانحه از دست داده، با دختر دوازده ساله‌اش نبات زندگی آرام و شیرینی را در تهران س
دانلود فیلم ایرانی نبات با کیفیت عالی
فلیم سینمایی نبات به کارگردانی پگاه ارضی و تهیه کنندگی : هوشنگ نورالهی که در ژانر اجتماعی ساخته شده است. شهاب حسینی، نازنین فراهانی، ستایش محمودی، معصومه رحمتی و تینا اسدی و… از جمله بازیگرانی که در فیلم نبات نقش آفرینی کرده اند. شما می توانید این فیلم دیدنی و تماشایی را از سیایت پیشگام مووی دریافت و دانلود نمایید.
کارگردان : پگاه ارضی
موضوع : اجتماعی
سال تولید : 1396
سال انتشار : 1398
بازیگران فیلم عبارتند ا
دانلود فیلم سینمایی نبات Nabat با کیفیت عالی 1080p Full HD
فیلم ایرانی نبات محصول ۱۳۹۶ به کارگردانی پگاه ارضی
کارگردان: پگاه ارضی | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: سال 1398
مدت زمان: 93 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت فیلم: MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: هوشنگ نوراللهی
خلاصه داستان:سعید، مرد چهل و چهار ساله‌ای که همسرش را سال‌ها پیش در یک سانحه از دست داده، با دختر دوازده ساله‌اش نبات زندگی آرام و شیرینی ر
 اکثر نبات‌هایی که به رنگ زرد یا زعفرانی در بازار موجود هستند با جوهر زعفران رنگ می‌شوند، که ماده‌ای بسیار خطرناک و سرطان زا است. مصرف این ماده بیماری‌هایی از قبیل بیش فعالی در کودکان، معضلات گوارشی و آسمی، تومورهای تیروئیدی، تشدید میگرن، تاری دید، حساسیت ها و مشکلات پوستی نظیر پورپورا به همراه خواهد داشت. 
نبات‌های رنگی بیشتر جنبه تزیینی دارند و هرگز برای مصرف روزانه اسفاده نکنید. مواد رنگی این نبات‌ها برای کودکان، زنان باردار خطرنا
Artist: Twice | Music Name: Candy Pop | Genre: Pop-Dance | Released: 2018 | Album: BDZ | Twice – Candy Pop (Music Video)

هنرمند: توایس | نام موزیک: آب نبات پاپ | سبک: پاپ دنس | تاریخ انتشار: 2018 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (توایس) Twice با نام (آب نبات پاپ) Candy Pop
ادامه مطلب
فیلم سینمایی نبات
یه مدته اسم "نبات" برام جذاب شده و چی بهتر از این که یه فیلمی به اسم نبات هم وجود داشته باشه
چند روز پیش فرصت پیش اومد و این فیلم را دیدم
بیشتر از همه مجذوب این رابطه صمیمانه پدر دختری شدم و عشق میکردم به صمیمت بینشون... نبات دختر عاقل و زرنگ و مدبر و کار خانه انجام بده و البته کمی لجباز و زبون دراز که گاهی لجم در می اومد که چرا با همچین پدر خوبی اینجوری رفتار میکنه
گل بازی های دخترک و کلاس سفالی که میرفت و مقدمه ی نزدیک شدن مادرش
محصولات لوکس پایه نبات ندند در بسته بندیهای تک نفره ارائه می شوند (وزن هر ساشه 20 گرم)  این نوع بسته بندی جهت استفاده در منازل ، دفاتر  شرکتها و  رستورانها و کافی شاپها بسیار مناسب می باشد این محصولات در بسته بندیهای 300 گرمی نیز ارائه می شوند. 
خاکشیر نبات تک نفره ندند
هات کندی تک نفره ندند
نبات زعفرانی تک نفره ندند
نبات تک نفره ندند
موهیتو تک نفره ندند
تخم شربتی تک نفره ندند
معجون آریایی ندند
محصولات نبات ندند در بسته بندیهای تک نفره ارائه می شوند
(وزن هر ساشه 20 گرم)  این نوع بسته بندی جهت استفاده در دفاتر  شرکتها و  رستورانها و کافی شاپها بسیار مناسب می باشد . 
این محصولات در بسته بندیهای لوکس 300 گرمی نیز ارائه می شوند. 
خاکشیر نبات تک نفره ندند
هات کندی تک نفره ندند
نبات تک نفره ندند
موهیتو تک نفره ندند
تخم شربتی تک نفره ندند
معجون آریایی ندند
 خرید نبات زعفران ایرانی
خرید نبات زعفران و تهیه آن به دلیل خواص بی شماری که دارد و در ادامه مقاله به آن اشاره خواهیم نمود بر کسی پوشیده نیست. نبات از نیشکر به دست می آید و به شکل کریستال های زیبا با طعمی بسیار شیرین است که به صورت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
از شاخه نبات برای تزئین سفره عقد و هفت سین و از خود نبات در شکل های گوناگون ( نبات چوب دار، پودر نبات و تکه ای ) برای شیرین نمودن چای و انواع دمنوش های گیاهی استفاده می کنند.
نبات، به
محصولات لوکس پایه نبات ندند در بسته بندیهای تک نفره ارائه می شوند (وزن هر ساشه 20 گرم)  این نوع بسته بندی جهت استفاده در منازل ، دفاتر  شرکتها و  رستورانها و کافی شاپها بسیار مناسب می باشد این محصولات در بسته بندیهای 300 گرمی نیز ارائه می شوند. 
خاکشیر نبات تک نفره ندند
هات کندی تک نفره ندند
نبات تک نفره ندند
موهیتو تک نفره ندند
تخم شربتی تک نفره ندند
معجون آریایی ندند
چقدر خوبه که خوشحالم و حالم خوبه :)
چقدر خوبه که کنارت فوق العاده میگذره :)
چقدر خوبه که اینقدر دوستم داری :)
چقدر خوبه که مواظبمی :)
خدا، خدا، خدا، دلم میخواد با تموم کلمه های دنیا صدات بزنم، من با تو زندگی میکنم، تو جز جز وجودم نقش بستی،من احساست میکنم، من میبینمت، خدای مهربونم، ممنونم، ممنونم، ممنونم بخاطر همه چیز :) مرسی که هر دقیقه نبات رو امتحان میکنی، مرسی که به نبات یاد دادی برای همه آدما آرزوی سلامتی و خوشبختی کنه، مرسی که قلبمو بزرگ و م
لسان اللّه امیرالمؤمنین علیه السّلام فرمود:
و اعلم ان کل عمل‏ نبات‏ و کل نبات لا غنى به عن الماء و المیاه مختلفة فما طاب سقیه طاب غرسه و حلت ثمرته و ما خبث سقیه خبث غرسه و أمرت ثمرته‏.
این سخن بسیار بسیار بلند است.
فرمود: هر عملى نباتى (گیاهی) است و نبات را از آب بى ‏نیازى نیست، و آب ها گوناگونند، آن نباتى که آب وى پاکیزه است غرس (نهال) وى پاک و میوه ‏اش شیرین شود و آن‏که آب وى بد، غرس وى بد و بارش تلخ گردد.بارها از ما شنیده ‏اید که گفتیم اعمال ش
فروش عمده نبات در تهران و سایر شهرستان ها در حجم بالا، قیمت بسیار مناسب و با کیفیتی مرغوب به صورت حضوری یا آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی سیمیشکا امکان پذیر می باشد.
گروه برنا، در زمینه فروش خشکبار و همچنین فروش عمده نبات در تهران و سایر نقاط ایران موفق بوده و در زمینه نبات چوبی و فروش نبات فله نیز جایگاه ویژه ای را نزد مشتریان خود به دست آورده است.
محصولات عرضه شده برای انواع نبات توسط فروشگاه اینترنتی سیمیشکا عبارتند از :
نبات شاخه سفید و
محصولات پایه ندند در بسته بندیهای تک نفره ارائه می شوند
(وزن هر ساشه 20 گرم)  این نوع بسته بندی جهت استفاده در منازل ، دفاتر  شرکتها و  رستورانها و کافی شاپها بسیار مناسب می باشد . 
این محصولات در بسته بندیهای لوکس 300 گرمی نیز ارائه می شوند. 
خاکشیر نبات تک نفره ندند
هات کندی تک نفره ندند
نبات تک نفره ندند
موهیتو تک نفره ندند
تخم شربتی تک نفره ندند
معجون آریایی ندند
امروز نبات رو دیدم، فیلم نبات رو میگم.خیلی تیکه هاشو انگار از روی من و بابام ساختن،خیییلی جاهاشو ها، اصلا بدجوری همزاد پنداری کردم باهاشون :)) 
+ از بعد لغو توافقات کلا سر هر چیزی گیر میده:( یعنی کلا باهام خوب نیست،مثلا امروز اومد گیر داد چرا نشستی بازی می کنی، پاشو برو سر درس ات :/ یا مثلا ساعت نه و نیم گیر میده پاشو برو بگیر بخواب-_- ولی اینا مهم نیست یعنی خودم می دونم واسه چیه چون هنوز عذرخواهی نکردم:| ولی وااای....امروز یه گیری داد،خیلی بد بود خی
این قسمت:معلم دوست داشتنیِ نباتصبحِ یک روز توی ماه رمضان پدرم را ساعت هفت از خواب بیدار کردم،تابستان بود و خورشید پسِ کله مان را میسوزاند!خیلی سریع  آماده شدم تا به کلاس جدیدم که جلسه اول هم بود برسم!نزدیک های هشت بود که رسیدیم،وقتی رفتم،خانوم منشی گفت که کلاس دیشب بوده!با لحن تندی گفتم ولی برایمان پیامک فرستادید کلاس امروز صبح است!خانوم منشی هم زنگ زد به معلممان و ایشان هم تایید کردن و گفتن از پیامک خبر ندارن!من هم عصبانی شدم و گفتم لطفا در
این شبایی که شیفتم انگار قرص بی‌خوابی می‌خورم! یک ساعت و چهل و هفت دقیقه از ساعت قانونی خوابم گذشته و من بیدارم. دو ساعت دیگه باید برای نماز بلند بشم و چهار ساعت دیگه ساعت خوابم تمومه. نکته‌ی غم‌انگیز ماجرا اینجاست که باید v/s سی نفر رو می‌گرفتم و گرفتم؛ اما بیست نفرشون اشتباهی تو لیست بودن باید بیست نفر دیگه رو فردا صبح بگیرم.
یکی دلش درد می‌کرد بهش قرص دادم، نیم ساعت بعد اومد میگه "دیدین گفتم خوب نمیشه؟ من فقططط با چای‌شیرین دل‌دردم خوب
سلام.
خسته نباشید دوباره!!!
منم برگشتم دوباره!!!
هنوزم منتظرم دوباره!!!
دوباره،دوباره،دوباره!!!
خب امتحانا هم تمام شد و تابستون تقریبا آزاده و فعالیت دارم.(اما بازم به همون شرط همیشگی:بازدید از وب،ارسال نظر و...)
اخرین مطلبم برای بهمن بود که یه نظر سنجی گذاشتته بودم و تا الان فقط نه تا نظر داده شد.
برای همین اعصابم خیلی خورد بود و دوباره بلاگ رو ول کردم.
اما الان دوباره برگشتم و تا چند روز آینده هم یه نظر سنجی می ذارم و ایشالا یه هدیه ای هم در نظر می
قرآن کریم در این سوره میفرماید: وَأَنزَلْنَا مِنَ ٱلْمُعْصِرَ‌ٰتِ مَآءًۭ ثَجَّاجًۭا : ما از آسمان باران را میفرستیم
لِّنُخْرِجَ بِهِۦ حَبًّۭا وَنَبَاتًۭا: تا بوسیله آن (باران) حب و نبات را از زمین خارج کنیم. حب به گیاهی میگویند که انسان میخورد، و نبات به گیاهی میگویند که حیوان از آن تناول میکند.
آیه بعد بسیار نکته جالب توجهی دارد میفرماید:  وَجَنَّـٰتٍ أَلْفَافًا : و باغ های درهم و انبوه ایجاد میشود.
تعریف باغ چیست؟ باغ مکانی است که ما در آ
قایقت شکست ؟ پارویت را آب برد ؟ تورَت پاره شد ؟صیدت دوباره به دریا برگشت..؟غمت نباشد چون خدا با ماست !هیچ وقت نگو ؛ از ماست که برماست !بگو خدا با ماست.اگر قایقت شکست، باشد! دلت نشکند! دلی را نشکنی.اگر پارویت را آب برد، باشد ! آبرویت را آب نبَرَد! آبرویی نبری.اگر صیدت از دستت رفت، باشد! امیدت از دست نرود ! امید کسی را ناامید نکنی.امروز اگر تمام سرمایه ات از دستت رفت، دستانت را که داری!خدایت را شکر کن. دوباره شکر کن !اگر چیزی به دست نداریم دست که داریم
۱- شرکت ایر بی ان بی (Airbnb): اگر هنگام پرواز با هواپیما، سقوط کنید و شما تنها بازمانده‌ی پرواز باشید که جان به در برده‌اید، چه می‌کنید؟
نمونه‌ای از یک جواب خلاقانه: خوشحال بودم که آن روز به تنهایی خلبانی کرده‌ام و مسافری نداشته‌ام!
۲- شرکت دراپ باکس (Dropbox): اگر شما از خواب بیدار شوید و ببینید که ۲۰۰۰ ایمیل نخوانده دارید ولی فقط بتوانید ۳۰۰ تای آن‌ها را جواب بدهید و برای بقیه فرصت نباشد، چگونه تصمیم می‌گیرید که کدام ایمیل‌ها را در اولویت قرا
این قسمت:معلم دوست داشتنیِ نباتصبحِ یک روز توی ماه رمضان پدرم را ساعت هفت از خواب بیدار کردم،تابستان بود و خورشید پسِ کله مان را میسوزاند!خیلی سریع  آماده شدم تا به کلاس جدیدم که جلسه اول هم بود برسم!نزدیک های هشت بود که رسیدیم،وقتی رفتم،خانوم منشی گفت که کلاس دیشب بوده!با لحن تندی گفتم ولی برایمان پیامک فرستادید کلاس امروز صبح است!خانوم منشی هم زنگ زد به معلممان و ایشان هم تایید کردن و گفتن از پیامک خبر ندارن!من هم عصبانی شدم و گفتم لطفا در
در سوره نبا دو بار اسم باغ آمده است. یکی از باغ ها منظور باغی است که در دنیا توسط انسان ها ساخته میشود، و دیگری باغی است در بهشت. آیا شباهتی بین این دو وجود دارد؟! صد البته ...
سوره نبا ابتدا میفرماید: وَأَنزَلْنَا مِنَ ٱلْمُعْصِرَ‌ٰتِ مَآءًۭ ثَجَّاجًۭا : ما از آسمان باران را میفرستیم
لِّنُخْرِجَ بِهِۦ حَبًّۭا وَنَبَاتًۭا: تا بوسیله آن (باران) حب و نبات را از زمین خارج کنیم. حب به گیاهی میگویند که انسان میخورد، و نبات به گیاهی میگویند که حیوان
سلاااااام!
-نبات چرا بیانی شدی؟!
+اعتراف میکنم دلم برای شاخه های کوچولوشون سوخت!
-...
+خیلی مینوشتم!شاید روزی ۱۰ صفحه!و دقیقا خیلی وقت ها تو دفتر خاطراتم با سلام شروع میکردم!انگار ک کسی به غیر خودم بخواد بخوندش!و حتی گاهی ک خیلی حالم خوب بود با موجود خیالی دوست داشتنیم گفتگو ها داشتم!جوری ک خودمم باورم شده بود تنها نیستم!
من از قبل با بیان آشنا بودم و خواننده خاموش دو سه نفر بودم :) بخاطر همین تصمیم گرفتم وبلاگ داشته باشم! :)
-مجددا خوش اومدی نبات :)
گذرگاه
دنیا را ساده باید دید
عشق را رهگذر باید دانست
و خزان را باید نفرین جغدی شوم خواند
در آن شب بارانی
آتشی چنان بر پا شد
که باران را ربود
و مرا سوخت که سوخت. 
و کنون؛
خاکسترم را بر باد می دهند. 
مگذارید، مگذارید!
دل سوخته ام اما روشن تر است!
مثل آن دانه ی برف
مثل آن سراج زرد
مثل نوری در خزان
چه توانیم کرد؟ 
چه توانیم گفت؟ 
هیچ...هیچ...بیهوده.‌‌‌..بیهوده..‌.
دوباره آن حسِ دلگیر گل کرده است. 
دوباره چنگ بر حلقم می زند. 
دوباره آن حس..‌.
دوباره

اکثر
نبات‌هایی که به رنگ زرد یا زعفرانی در بازار موجود هستند باجوهر زعفران رنگ می‌شوند
که ماده‌ای بسیار خطرناک و سرطان زا است.  مصرف
این ماده بیماری‌هایی از قبیل بیش فعالی در کودکان، معضلات گوارشی و آسمی، تومورهای
تیروئیدی، تشدید میگرن، تاری دید، حساسیت ها و مشکلات پوستی نظیر پورپورا به همراه
خواهد داشت !

اکثر
نبات‌هایی که به رنگ زرد یا زعفرانی در بازار موجود هستند باجوهر زعفران رنگ می‌شوند
که ماده‌ای بسیار خطرناک و سرطان زا است.  مصرف
این ماده بیماری‌هایی از قبیل بیش فعالی در کودکان، معضلات گوارشی و آسمی، تومورهای
تیروئیدی، تشدید میگرن، تاری دید، حساسیت ها و مشکلات پوستی نظیر پورپورا به همراه
خواهد داشت !
سپهر تصادف کرد. من نرسیدم کتابم را تمام کنم. 
هول فردا برم داشته. همه مان صحیح سالمیم. من خوابالودم. ایده ای ندارم که کی قرار است کتاب را تمام کنم. 
نسترن با سپهر شوخی کرد که دم در بابت تصادفت دعوا شده. شوخی ناپسندی بود. سپهر ناراحت شد. نسترن ناراحت شد که سپهر ناراحت شده. 
من هیچوقت جنبه شوخی را نداشتم! خوابالودم و هنوز بیش از نیمی از یک کتاب چهارصد صفحه ای روی دستم مانده. اگر شوخی مسخره نسترن نبود، یلدای بدی نمیشد. 
خاطرم هست که باید از پنج شنبه پ
سلام ماه قشنگم :)
از روز چهاردهم برایت می نویسم، خوشحالم که در کنار تو هستم... امروزم در کنار میم قشنگم گذشت، دستای نرم و کوچکش را گرفتم، گونه اش را بوسیدم و با جان دل در نقش خاله نبات وقتم را در کنارش گذراندم. 
ماه من، خوشحالم که هستی :) 
بازی Candy Crush Saga از جمله بازی های پرطرفدار در دنیاست که تابحال توانسته نظر 500 میلیون مخاطب را به خود جلب کند و امتیاز 4/6 از 5 را از گوگل پلی دریافت کند.
بازی پازلی حذف آب نبات (کندی کراش) (Candy Crush Saga) یک بازی اندرویدی محبوب و فوق العاده فکری و تفننی می باشد که توسط کمپانی King منتشر شده است.
از دیگر بازی های محبوب این کمپانی می توان به Pet Rescue Saga و Candy Crush Soda و… اشاره کرد.
شما می توانید این بازی فوق العاده سرگرم کننده را بدون نیاز به اینترنت تجربه کنید. ال

این ترشی جز ترشی های مجلسی و اعیانی قدیمی شهر تبریز است و سر سفره میهمانی های زمستانی این شهر، به نوعی تاج سر است و حین دیدن آن به انسان حس نوستالژی دست می دهد. در قدیم الایام این ترشی سر سفره زمستانی خانواده ها، نماد غنی بودن مرد خانه و همچنین خانه داری بانوی محترم خانه به حساب می آمد که البته امروزه قطعاً آن معانی را ندارد و  صرفاً یک ترشی است مثل مابقی ترشی ها که البته مانند سایر ترشی ها رواج ندارد. درست کردنش هم خیلی آسونه پس تا فصلش نگذ
(اشک)
دراز کشیده بودم. وارد اتاق شد. بلند شدم. گفت راحت باش. گفتم راحتم.
با بغض گفت: این همه درس بخون لیسانس بگیر فوق لیسانس بگیر حالا باید تو خونه بخوابی
دیدم که اشکاش چکیدن...

(لبخند)
کنارش نشسته بودم و قرآن تلاوت میشد. رسیدیم به آیه 15 سوره نباء: لِنُخْرِجَ بِهِ حَبًّا وَ نَباتاً
دست گذاشت رو زانوم و با لبخند گفت: یادت باشه قرآن که تموم شد یه چیزی برات تعریف کنم!
بعد از پایان تلاوت قرآن گفت: زمانی که بچه بودی با مادرت میرفتیم کلاس. یه روز سر کلاس،

۷ سوال عجیب استخدامی!

۱- در  شرکت ایر بی ان بی (Airbnb):
 اگر هنگام پرواز با هواپیما، سقوط کنید و شما تنها بازمانده‌ی پرواز باشید که جان به در برده‌اید، چه می‌کنید؟
نمونه‌ای از یک جواب خلاقانه: خوشحال بودم که آن روز به تنهایی خلبانی کرده‌ام و مسافری نداشته‌ام و استخدام شدم.
۲- شرکت دراپ باکس (Dropbox):
اگر شما از خواب بیدار شوید و ببینید که ۲۰۰۰ ایمیل نخوانده دارید ولی فقط بتوانید ۳۰۰ تای آن‌ها را جواب بدهید و برای بقیه فرصت نباشد،
چگونه تصمیم
بابا مرا سیاهِ مو فرفری صدا میزند من هم قند توی دلم آب میشود، راستش سیاهِ مو فرفری بابا بودن خیلی خوب است!
هیچوقت دلم نمیخواست جای برادرهایم باشم، دلم نمیخواست مثل آن ها لباس بپوشم، مثل آن ها فکر کنم، مثل آن ها رفتار کنم!دلم میخواست همیشه نبات کوچک خانه باقی بمانم!همان نباتی که زمان زیادی جلوی آیینه به بافتن موهایش مشغول بود، همان نباتی که لباس صورتی گلدارش را می پوشید و خودش را برای بابایش لوس میکرد!
من با عروسک هایم بزرگ شدم!برایشان مادری ک
کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید 

دانلود فایل

کتاب صوتی کامل زندگی خود را دوباره بیافرینید - فایل ساfilesa.ir › کتاب-صوتی-کامل-زندگی-خود-را-دوباره-بیاف۲ آذر ۱۳۹۸ - کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید به قلم جفری. ... همچنین دکتر یانگ در نوشتن کتاب «مقایسه اثر بخشی شناخت درمانی در مقایسه با داروهای ضد ...
دانلود کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید » کتابخانه ...pdf.tarikhema.org › ... › دانلود کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید۲۵
آب حیات است پدر سوختهحب نبات است پدر سوختهوه چه سیه چرده و شیرین لب استچون شکلات است پدر سوختهآب شود گر به دهانش بریتوت هرات است پدر سوختهتا بتوانیش بگیر و بکنوم و صلات است پدر سوختهمی نرسد جز به فرومایگانخمس و زکات است پدر سوختهسخت بود ره به دلش یافتنحصن کلات است پدر سوختهتنگ دهان. موی میان. دل سیاهعین دوات است پدر سوختهاحمد و از مهر چنین منصرفخصم نجات است پدر سوختهبا همه ناراحتی و بد دلیخوش حرکات است پدر سوختهقافیه هرچند غلط میشودباب لواط
در حسینیه‌ی حاجیه نبات خانم نشسته‌ایم. زن تقریبا شصت‌ساله‌ای که گیسو صدایش می‌زنند کمی آن‌طر‌ف‌تر از ما نشسته و دارد برای دختری یا زنی دفع چشم نظر می‌کند. آن‌هم با گره‌ زدن روسری سیاه! گیسو زن چاق‌وچله‌ی قشنگی ست با پوستی تیره. خال‌کوبیِ سبز روی چانه‌‌‌اش هم خیلی خیلی اصیل است. هیچ بهانه‌ای ندارم برای نزدیک و هم‌صحبت شدن با او و این غمگینم کرده. جدی جدی دلم می‌خواهد با او‌ دوست شوم!
حسنی بی دندون شدهزار و پریشون شده
بی احتیاطی کردهحالا پشیمون شده
با دندوناش شکستهبادام سخت و پسته
مک زده به آب نباتهی جویده شکلات
قندونو خالی کردهوای که چه کاری کرده
دونه دونه دندوناشخراب شدن یواش یواش
تا خونه همسایه هامی آدصدای گریه هاش

قند بسته بندی
هیچ چیز به مقدار تناول کردن چای با قند خستگی را از تن در نمیکند . فی مابین ما اهل ایران ها میل کردن آبمیوه های تلخ مانند چای و قهوه با قند عادت شده‌است و در کلیه درحال حاضر چه دفتر کار چه منزل و یا این که چه بسا حین مسافرت , چای قند پهلویمان بایستی کنارمان باشد . یکی‌از جانشین های قند , نبات است که ماجرای به‌وجود آمدنش به گیاه نیشکر بر میگردد و تفاوت اش با قند , فضای سبز گرم تری است که نبات داراست . این خصوصیت نبات را تبدیل به درمانی
خرید قند و شکر بسته بندی
هیچ چیز به مقدار تناول کردن چای با قند خستگی را از تن در نمیکند . فی مابین ما اهل ایران ها میل کردن آبمیوه های تلخ مانند چای و قهوه با قند عادت شده‌است و در کلیه درحال حاضر چه دفتر کار چه منزل و یا این که چه بسا حین مسافرت , چای قند پهلویمان بایستی کنارمان باشد . یکی‌از جانشین های قند , نبات است که ماجرای به‌وجود آمدنش به گیاه نیشکر بر میگردد و تفاوت اش با قند , فضای سبز گرم تری است که نبات داراست . این خصوصیت نبات را تبدیل
بعد از چهار سال برایم زنگ زده بود.....نشناختم اولش...با کلی خبر آمده بود..گفت دفتر زده ام...درگیر مقاله پایان نامه ی ارشدش بود....ازدواج کرده بود و خانواده ی کوچکی داشت......از شیطنت های پسر کوچکش گفته بود......دنبال کارهای مهاجرتشان بود....و توی یک جشنواره شرکت کرده بود و خبر چاپ کتابش را می دهد...گفت بیا ببینمت...قیافه ات که عوض نشده....گفت نبات تو چی؟چه خبر؟....من سکوت...من مثل پارسال...مثل دو سال پیش....مثل سه سال پیش...و من از همه ی این ملاقات ها فرار می کنم....
دوباره و دوباره دعوا
دوباره بحث
چرا تمومی نداره؟؟؟؟
واقعا مشکل از کدوممونه؟؟؟
من که راستشو گفتم نباید اونطوری میکرد
خیلی راحت میتونستم ازش پنهون کنمو نگم و هیچ اتفاقی نیوفه!!
ولی منه احمق
منه بیشعور بی سیاست
دوباره بهش گفتم
حقم بود واقعا
ولی دیگه نمیرم منت کشی
به درک خسته شدم دیگه
یدونه روحیه میدی
ولی بعدش با 5تا کارت قرمز اخراجم میکنی
دوباره سیر میشم از دنیا
ولی نه
دیگه بسه
بسمه واقعا
امروز سیزده بدر بود
تا تونستم خوش گذروندم
تا تونستم رقص

سال نو می شود، زمین نفسی دوباره می کشد، برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زند
پرنده های خسته بر می گردند و در این رویش سبز دوباره... من... تو... ما... کجا ایستاده ایم
سهم ما چیست؟ نقش ما چیست؟ پیوند ما در دوباره شدن با کیست؟
امیدوارم اگر سال پیش به آرزوهاتون نرسیدید 
امسال هر چی خواستید رو به دست بیارید
سال جدید مبارک...
همتونو از ته قلبم دوست دارم
از ته ته قلبم❤
چهار روز از سفرمون به کوچیک ترین روستای استانِ قشنگم میگذشت :)یه روستای کوچولو و بی نهایت زیبا، من متعلق به این روستام، پدرم، مادرم، مادربزرگ و پدربزرگم :)خیلی دوسش دارم! درسته تابستون هوا به شدت گرمه! درسته گرما رو دوست ندارم، درسته تیرماه بود و نمیشد از خونه رفت بیرون، ولی بودن کنار زری و شب بیداری و تمام و تمام اتفاق های قشنگش باعث میشد همچنان عاشقش باشم و عاشقش بمونم :) 
پارسال بخاطر هجوم وحشیانه ی! شپش، مبتلا به شپش شدم :/ فکر تکرار اون فاج
1- گیره لباس (یا سنجاق قفلی بزرگ): گیره لباس در سفر استفاده ای کاملا متفاوت دارد! و بهترین وسیله برای کیپ کردن در بسته های خوراکی نیمه تمام مانند چیپس، محکم کردن کیسه لباسهای نم دار است.

2-در بازکن قوطی و بطری: به یاد داشته باشید که همیشه در رستوران غذا نخواهید خورد و کنسرو و نوشیدنی را با دربازکن به شما نمی فروشند.

3- آب: اگر سفر شما بیش از سه ساعت طول می کشد، حتما یک بطری بزرگ آب همراه داشته باشید. یک اسپری کوچک آب هم در سفرهای گرم و خشک بسیار مف
نابینای توامبه خط بریل میخوانمتشهرزاد قصه گوی هزار و یکشب شبهای تنهایی مندوباره میسرایمتبه خط عبری نانوشتهتا دوباره دوستت بدارمو فاتح لبهای تابستانیت بشومتا مست در آغوشت ایستاده جان بدهمو به نام نامی توهزاران غزلبدون قافیه ناسروده بماندتا شهرآغوشتدوباره تا سحر برای من باز بماند
اوست خدایی که از اسمان باران فرو بارد تا هر نبات به ان برویانیم و سبزه ها و دانه هایی که بر روی هم چیده شده پدید اریم . و از نخل خرما خوشه های پیوسته بر هم بر انگیزیم . و باغهای انگور ,زیتون و انار که برخی شبیه و برخی نامشابه به هم است خلق کنیم . شما در ان باغها هنگامی که میوه ی ان پدید اید و برسد به چشم تعقل بنگرید که در ان ایات و نشانه های قدرت خدا برای اهل ایمان هویداست. 
قران کریم 

این روزها فکر می کنم چقدر سبک ترم.چقدر بار از روی شانه های م برداشته شده.کارها آن جور که دوست داشتم پیش نمی رفت.به جای رها کردن بیشتر دست و پا می زدم.انگار توی مرداب باشی بخواهی خودت را رها کنی.....سخت نبود اما تصمیم هایم را یکباره گرفتم....
قبل ترها شنیده بودم که محیط روی آدم تاثیر می گذارد....حتی جای خوانده بودم آدمی که باهوش باشدخیلی سریع خودش را با محیط وفق میدهد....سه سال...سه سال جان کندم...سه سال برای رسیدن به آرزوهایم در جا زدم...مهره ها را می ریخ
سفالکسین 500

آلرزی خستگی بی حالی زبان بار دار کم کردن وزن

از عوارض گلوله گلوله بودن داروی نامرئی درون کپسول پلاستیکی است که با 600 گالن آب هم بر طرف نمی شود .

برای رفع سوء مصرف آن از 

یک پارچ خنک خاکشیر یخمال نبات فرد اعلا به همراه حتمی تخم شربتی روزی دو سه لیوان لازم است . 
در جهت بهبود حال و احوال اینستاگرام رو از گوشی پاک کردم. مطمئن تا چند روز درد خماری می کشم اما خب چه میشه کرد ادم باید از اعتیاد دست بکشه               احساس می کردم اینستا یکی از چیزایی که اعتماد به نفسم رو به طور موزیانه و غیر محسوسی کم می کنه و بگی نگی زیرزیرکی حالم رو بد می کنه.                    نظری دارید؟                  از جناب فیش نگار و سرکار خانم نبات خدا بابت کامنت ها و دلداری ها تشکر میکنم. یه سفر کوتاه یک روزه دارم که اگر عمری باقی ماند ش
بعضی وقتا که همه تلاشت برای بهبود شرایط به هیچ تبدیل میشه :
یه نفس عمیق بکش و دوباره ادامه بده .
بعضی وقتا که زمین و زمان کفرتو بالا میاره و دیگه خون به مغزت نمیرسه :
بعضی وقتا که فکر میکنی برای هر کاری خیلی دیر شده :
هر از چند گاهی باید دورتر وایستیم ، یه نفس عمیق بکشیم ، یه نگاه به کارمون بندازیم و ببینیم کجاش درسته و کجاش غلط .
ما چیزی جز انتخابامون نیستیم ، اگه از امروزمون د
دوباره باتفعل حافظ دوباره فال خودم
دلم گرفته دوباره به سوز حال خودم
تو نقطه اوج غزل های سابقم بودی
چه کرده ای که شکستم خیال وبال خودم
چرا نمیشود حتی بدون تو خندید
چرا،چگونه،چه شد این سوال خودم
چرا نمی رسد این بهار بعد از تو
چرا نمیرود این خزان سال خودم
اگر ندهی پاسخی به جان خودت
که میروم به نیستی و بی خیال خودم
از ۲۵ یا ۲۶ بهمن که از خونه زدم بیرون و عازم خدمت اجباری سربازی شدم دیروز بعد از دو ماه دوباره پام به خونه باز شد و با اجازتون ایام عید رو تو زندان جزیره به سر بردم و این پست هم برای اینکه فروردین ماه بدون یادداشت نمونه نوشتم تا ببینم کی دوباره وقت بشه و از تجربیات خدمت اجباری بنویسم...
فعلا، شاد باشید
باید دوباره به خلق‌کردن برخیزم. باید دوباره راهی که در پیش رویم نیست را بسازم. ذرّه ذرّه با خون جان خویش و خشت خشت با استخوان خویش آنچه در پیش رویم نیست را بسازم، و آن قلعه‌ها برآورم و آن عمارتها بنا کنم.
باید دوباره خدایی کنم. باید دوباره ضعف، سستی، کبر، منم‌منم، قیاس، ستیز، کوچکی، کودکی و حماقت، همه را به پای عشق قربانی کنم. باید دوباره این اژدهای هزار سر را امشب، سرهاش تک به تک فرو اندازم و یک به یک در هر رگ و ریشه‌ی خدا تا سحر برخیزم.
امشب
خب فواید و مضرات چای رو میخوایم بگیم
اول فواید
1- تشنه نشدن در ماه رمضان
2- ارامش
3- رفع خستگی
4- رفع تشنگی
5- گرم شدن بدن برای گرم ماندن در زمستان
6- سرگرمی
مضرات خوردن چای
1- وقتی که بدن احساس تشنگی نکنه ... اب بدن کم میشه و کم شدن اب بدن مساوی با کم شدن اب سلول و احساس ضعف
2- وقتی که چای داغ میخورید با برخورد چای داغ به دندان ها و سرد و گرم شدن دندان باعث خرابی دندان

مخلفات و اضافه های چایی برای خوشبو و بهتر شدن
1- اضافه کردن زعفران به چای
2- اضافه کردن
دانلود فیلم مطرب
فیلم ایرانی مطرب که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در تاریخ امروز به طور مفصل به معرفی فیلم ایرانی مطرب همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان و عکس فیلم خواهیم پرداخت. در ادامه با سایت کد ابزار همراه باشید.
اینفوگرافی فیلم سینمایی مطرب مصطفی کیایی
کشور: ایران
زبان: فارسی و ترکی استانبولی
هزینهٔ فیلم: پنج میلیارد
محرم شد. حالا دیگر هر شب صدای طبل از سر کوچه می آید و بعد همهمه‌ی نوجوان‌ها. من را یاد روزهایی می‌اندازد که برادرم هم یکی از همین نوجوان‌ها بود. نذر می‌کرد کل دهه را زنجیر بزند و می‌زد. آخر دهه میرفتیم خانه‌ی عزیز و شب آخر تازه میگفت نمیتواند بخوابد. شانه‌هایش بنفش شده بود و کبود. عزیز قربان صدقه‌اش می‌رفت. من شنل قهوه‌ای رنگی را که خاله‌ام برایم بافته‌بود میپوشیدم و خیابان‌های شهر را به دنبال هیأت‌ها می‌رفتیم. شام غریبان خانه‌ی خال
حوصله ندارم. بی خیال تمام جزوه های پخش شده تو اتاق با میم میرویم یک کافه میشنیم.صدای بلبل،حوض آبی اما حالم خوب نمیشه ...از میم جدا میشم تو خیابان راه میرم ..حالم خوب نمیشه ..چایی نبات درست می کنم‌و پنجره را باز می کنم حالم خوب نمیشه ...دیگه هیچ وقت حالم خوب نمیشه ..دلم می خواهد برم کوه ،بام  شهر و بلند بلند گریه کنم.  از کوه اومدم پایین دیگه هیچی یادم نباشه ...دلم می خواهد تمام شم ...
دمنوش زعفران بنوشید
مواد لازم برای تهیه‌ی دمنوش زعفران
زعفران – یک قاشق چایخوری
آب سرد – سه  لیوان
نبات (در صورت تمایل) – به مقداری لازم
طرز تهیه دمنوش زعفران
زعفران را بکوبید ( در صورت امکان با هاون )، زعفران کوبیده شده را با آب سرد و در صورت تمایل نبات داخل قوری بریزید و به مدت ۳۰ دقیقه قوری دمنوش را روی بخار آب بگذارید تا دم بکشد پس از سی دقیقه دمنوش زعفران شما آماده است که می توانید  آن را گرم یا سرد میل کنید.
نوش جان
نکات تکمیلی :
به جای نب
من [ فرهادم ]!دوباره آمده از دشت های دور،از کوه های سخت،از شهید شیرین،از نسل شور بخت... [ دستهایم ] میراث خور تاولهای آفتاب خورده،وامدار تیشه،پرچمدار عشق... من [ فرهادم ]!از انحنای پیچ جاده های زمان آمدم،آنجا که عشق کمر جاده را هم خم کرد... اما [ شیرین ]!دوباره طاقت شنیدن ضجه های مرا نداشت،نخواست دوباره بیاید!و من [ فرهاد بی شیرینم ]!شاید بمانم شاید بمیرم شاید...
کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید 

دانلود فایل

کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری یانگ ...hasrace22.4kia.ir › info › کتاب-صوتی-زندگی-خود-را-دوباره-بیافری...۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری یانگ و ژانت کلوسکو / دانلود رایگان کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری یانگ و ژانت ...
کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری یانگ ...download-book-ketab2.blog.ir › کتاب-صوتی-زندگی-خود-را-دوبا
این روزا دیدن نبات در حال راه رفتن با دمپایی های من قند تو دلم آب می‌کنه.
وقتی میبینی نی نی دیروز ، چه عجله ای داره پا تو کفش بزرگترها کنه، ذوق میکنی.
ذوق بزرگ شدنشو ، قد کشیدنشو و...
ولی همین قدر که قند تو دلم آب میشه ، دلم برای نی نی و کوچولو بودنش تنگ شده.، برا روزایی که چهار دست و پا راه می‌رفت و کف آشپزخونه کنار پام می‌نشست تا ظرف شستنم تموم بشه برا روزایی که تازه بلد شده بود بگه بابا
 و چقدر ریسه می‌رفتیم و غش و ضعف میکردیم واسه بودنت و بزرگ

موسم خرمی دشت و دمن است و  گاهه ی مستی چشمان غزل خوان ...
فصل نشو و نمای نبات در غایت و  گلبنهای تمام شکفته‌ی گلشن  و لطافت هواست    ...
امپراطوری "اردیبهشت" ; 
این "نگاهبان زمین"  و "برپا 
کننده ی نظم در هستی"  را 
خرمی هست و نشاط ، 
شکوفایی هست و طراوت ، 
وصال هست و نیل به دامان 
جانان ،  نمو هست و 
بالندگی ،  میلاد هست و 
نورسیدگی ..
این امپراطوری را ملکه ای 
است نشسته بر سریر سبز 
بهار و طلایه دار شور زندگی  
و عطر مشک سای 
سرزندگی ..
ملکه اردیبه
عشق مایه ی درد سر است ، این درد سر می ارزد به زیبایی که در عشق پنهان است. عشق شیرین است .مانند نبات که در دهانت آب می شود .باید آن را بدون آن که گاز بزنی و یک جا تمامش کنی ، آرام آرام بمکی تا طعمش را بهتر حس کنی. زندگی شاید آن جشنی نباشد که آرزو یش راداشتی. حال که به آن کلبه کوچک ولی باصفا با دیوارهای بی روح که خودت باید آن را با عشق رنگین کنی دعوت شده ای تا می توانی درآن زیبا برقص. شاخه و بال هایت را باز کن وبا تمام وجودت ذره ذره عشق را حس کن. اگر قرار
میدونی چیه خدا؟ من مطمعنم روزای قشنگی در انتظارمه،مطمعنم یه کاری برام میکنی، من به بزرگی و مهربونیت ایمان دارم و با تموم وجودم بهت اعتماد دارم :)الان آرومم، دلم قرصه، میخوام دوباره یه سری تغییرات کوچیک داشته باشم، میخوام شروع کنم و قدم اول رو بردارم، دیگه نگران نیستم، دیگه نمیترسم :) و به اندازه ی همون روزی که قراره آرزوهام اتفاق بیوفتند، خوشحالم و آروم!
تو بارها بهم ثابت کردی چه تکیه گاه خوب و امنی هستی، بارها نشون دادی چقدر هوامو داری، نمی
صبح 26 نوامبر با Lene Marlin.
امروز همه چیز بوی نروژ رو میده. دریا شبیه دریای شمال (Northern Sea) شده و انگار یه چیزی ته قلبم میگه که دوباره به اروپا برمیگردم.
کریسمس نزدیکه و من آرزو میکنم کاش میتونستم دوباره اونجا بودم و از تک تک لحظاتی که برام مقدس بودن، لذت میبردم.
روزی دوباره به آلمان و نروژ و اسکاتلند برمیگردم و به تمام اون آرامش و رویاهای کودکانه ام که دنبالش هستم میرسم. 
+سال 98 تمام شد.سالی که گذشت پر بود از اتفاق های خوب وبد...مرگ خانوم جان،جنگ،ویروس،تنها سفر رفتنم......نبات یاغی شده،سرکش....نبات از درجا زدن های مدوام بریده اما دارد باز هم تلاش می کند....سال 98 برایم پر بود از اتفاق های جدیدو تجربه های جدید تر....تنها تر شدن....اولین باری که دل به آرزوهایم دادم و راهی دیار غربت شدم خیلی تنها تر بودم....این بار که خاستم جا به جا شوم تنها نبودم...آدم هایی بودن که روی مهرشان حساب کنم......یاد گرفتن های مدوام....سال 98 استخوان ترک
طی قرنطینه متوجه شدم که تاریخ انقضایِ رویِ بسته‌هایِ اجناسِ ایرانی کاملا بی‌معنی‌ست. از بیسکوییت، ویفر، نبات و ماکارونی گرفته تا دستمال توالت و نوار بهداشتی، پس از شسته شدن خیس می‌شوند و این یعنی هزاران سوراخ روی بسته‌بندی وجود دارد که ما از آن بی‌خبریم. یعنی اینکه بسته‌بندی‌ها فاقد کیفیت استاندارد هستند و آنطور که باید چفت هم نشده‌اند. بله دوستان. زندگی کردن در ایران اصلا کِیف و کیفیت ندارد.
دوباره انتظار
مردنم
تولدی دوباره نیست
این سرآغاز اما
مرا خواهد کُشت.
عدالت را بیاور.
و قاضی شو.
با هزار بار مُردن 
من دوباره زنده ام!
اگر قرمز نبودم
صورتی می شدم. 
تا نگویند که از عشق و جنون
نیلی شد!
تکه های وجودم 
در زیر پای توست.
امروز ظرفی آورده ام
تا تکه های وجودم را جمع کنم. 
گام که برداری
در پسِ گام هایت
غباری بر می خیزد
آن غبار
غرور سوخته ی من است!
اگر بیایی
چشم هایت را برایت آذین خواهم بست. 
با اشک هایم 
شهر دلت را خواهم شُست. 
پلک ه
به نام آنکه به ما گفتن آموخت
نیامده بود که برای همیشه بماند
آمده بود تا فرصتی دوباره بدهد
آنقدر زود گذشت که ندانستیم تمام شدنش را
کاش دوباره بیاید و باز به یادمان بیاورد حال بینوایان را، روزگار فقرا را و حال گرسنگان را.
کاش باز هم بیاید....
دوباره شبو مینویسم به یاد تو تویی که دور گشته ای ز من دوباره چهار صبحخواب نمی رود به چشم خسته م قلم به دستنشسته ام کنج خاطرهطنین آن صدای عاشقانه ات نوازشی به گوش من می کند، عبور میکنم فرو می روم به عمق یک خیال خیال دیدن دوباره ی دویدنت خیال بارانفرار میکنمدور میشوم ازین جهان پر سراب پناه میبرم به قرص خواب یا که جرعه ای شراب فرار میکنم به آسمان آبی قلم مینویسم از دلم ولی نمانده طاقتم، نمیکشمباز افتادم از نفس می نویسد این قلم خودش نشسته
هر کار کردم خوابم نبرد!البته اینکه سیم کارتمو بعد از چند وقت روشن کردم و ایرانسل بهم نت رایگان داد هم بی تاثیر نبود :)))ساعت ۵ لامپ رو روشن کردم،پله هارو رفتم پایین و ح رو صدا زدم بلند شه درس بخونه،انگار صدام رو نمی شنید،چند بار گفتم ۸ تا ۱۳،چیزی نخوندی،تا بیدار شه[خودش میخواد اینطور صداش بزنم!]
بعدش برگشتم تو پناهِ امن کوچیکم!ترازو رو گذاشتم تو گوشه ی سرامیکی سمت چپ و با حالتی خنثی رفتم روش!۷۲/۹،سه روزِ ک مجددا رژیم رو شروع کردم،چند روز قبل یاد
نه اینکه ازت بخواهم به خودت سخت بگیری، نه اتفاقا دلم میخواهد تا آنجا که میشود کاری کنی که به تو خوش بگذرد! ولی خواسته ی قلبی و واقعی من از تو این است که با تموم وجود زندگی کنی! سعی کن از تک تک لحظه هایت لذت ببری، گذشته را فراموش کنی و امروزت را خیلی زیبا نقاشی کنی، دلم میخواهد به ندای قلبت گوش کنی و دست کودکی را بگیری و به خانوم میانسالی لبخند بزنی، دلم میخواهد همراه با افتادن برگ های پاییزی، غرور و خودخواهی را از خودت دور کنی و نفس بکشی در آسمان
به آفتاب سلامی دوباره خواهم داد به جویبار که در من جاری بود به ابرها که فکرهای طویلم بودند به رشد دردناک سپیدارهای باغ که با من از فصل های خشک گذر می کردند به دسته های کلاغان که عطر مزرعه های شبانه را برای من به هدیه می آوردند به مادرم که در آینه زندگی می کرد و شکل پیری من بود و به زمین که شهوت تکرار من درون ملتهبش را از تخمه های سبز می انباشت سلامی دوباره خواهم داد می آیم می آیم می آیم با گیسویم : ادامه بوهای زیر خاک با چشمهایم : تجربه های غلیظ ت
دانلود صددرصد رایگان فیلم ایرانی جدید نبات

کارگردان:پگاه ارضی
ژانر:اجتماعی
بازیگران:شهاب حسینی، نازنین فراهانی ، ستایش محمودی، معصومه رحمتی و تینا اسدی
خلاصه داستان:سعید مرد چهل و چهار ساله ای که همسرش را سال ها پیش در یک سانحه از دست داده با دختر دوازده ساله اش نبات زندگی آرام و شیرینی را در تهران سپری می کند. با ورود ناگهانی زنی به زندگی نبات، سرنوشت همه آن‌ها دستخوش تغییراتی می‌شود…
ادامه مطلب
«کبریت زدم، تو برای این روشنی محدود گریستی»
همینه، تهش همینه، زورمون را می‌زنیم شاید بشه اصطکاک بین گوگرد سر چوب کبریت و جعبه کبریت به حد کافی برسه و بشه که یه روشنی کوچک تو دل تاریکی درست کنی، که بشه امیدت برای روشن و درخشان شدن همه جا اما نمیشه چوب کبریت تموم میشه و دوباره و دوباره و دوباره...
یه روزی یا نور همه جا را میگیره یا کبریت‌هات تموم میشه.
دخترکم نگار! خواستم بدانی من خوشحال میشوم اگر ورزش کنی، دوش بگیری، شمع روشن کنی و مدیتیشن هایت انقدر طولانی شوند که از کمردرد دراز بکشی. 
دخترکم نگار! دوستتدارم. دلم برای موهایت و معصومیت دست هایت تنگ شده. دلم برای زنده بودنت تنگ شده. کاش برقصی نگار. نمیتوانم دنیا را بدون رقصیدن های تو، زیبا ببینم. 
من دوستتدارم. لطفا برای من هم که شده، کمی زندگی کن. اب نبات چوبی ها همه بد مزه شده اند و اب انبه ها سریع تمام میشوند. حال خوب با این چیزها تامین نمیش
لسیتین در آدامس چه کارایی دارد؟
آدامس قرن ها برای پاک کردن دهان و نفس کشیدن استفاده می شود. اولین اختراع تولید آدامس در سال ۱۸۶۹ به ثبت رسید.
لسیتین یک امولسیفایر و روان کننده است که باعث همگن شدن مخلوط می شود و مخلوط را روان و نرم می کند. از بافت های گیاهی و حیوانی به دست می آید و در آدامس از لسیتین سویا استفاده می شود. در بیشتر محصولات مثل مواد غذایی یخ زده، آب نبات، شکلات و آدامس استفاده می شود. ماندگاری این محصولات با اضافه شدن لسیتین نیز اف
مادر بزرگم بسیار صبور و آرام بود. خیلی از اوقات که همه برای موضوعی پر پر میزدند او با آرامش کنار بساط سماورش مینشست و یک قاشق دارچین و نبات داخل استکان چایی اش میریخت و آرام آرام هم میزد.
صدای جرنگ جرنگ قاشق اش توجه همه را به خود جلب میکرد...
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها