نتایج جستجو برای عبارت :

او یک مجرم نیست

گرشا رضایی مجرم
دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی به نام مجرم
Garsha Rezaei - Mojrem
ترانه و موزیک : گرشا رضایی
+ متن ترانه مجرم از گرشا رضایی
میدونی قیمت دل سوخته چنده / میدونستی جونم به عشق تو بنده
تو بدهکاریاتو مجرم میدونی / تو خیال کن برنده ای من بازنده

ادامه مطلب
عجیب است! قانونی در کشور گذاشته شده است مبنی بر رعایت حجاب! درست یا غلط! این قانون است و باید اجرا شود. یک شهروند به یک خاطی از قانون تذکر میدهد و در عین ناباوری، مجرم از شخص تذکر دهنده فیلم میگیرد و آن را در فضای مجازی پخشش میکند و این خود دومین جرم این مجرم است. ولی عجیبتر آنکه هیچکس به این جرمها رسیدگی نمیکند. به کجا میرویم!!!!
دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی با نام مجرم
ت

دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی با نام مجرم
ترانه سرا و آهنگساز : گرشا رضایی
جهت دانلود آهنگ مجرم از گرشا رضایی با کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ و مشاهده متن این آهنگ از رسانه موسیقی نکست وان به ادامه مطلب مراجعه نمائید …
ادامه مطلب
طبق فرموده های امام خمینی ره باید با نماینده مجرم برخورد شود و مسولان در جمهوری اسلامی از جمله در مجلس باید عادل باشد نه مجرم و مجلس جای نماینده مجرم نیست . مطالب واضحی که برخی تجدید نظر طلبان آن را سخت و پیچیده نمایش می دهند.
امام خمینی( ره) :"خدا می داند که شخصاً برای خود ذره ای مصونیت و حق و امتیاز قائل نیستم. اگر تخلفی از من هم سر زند مهیای مؤاخذه ام.» (صحیفه امام، جلد21، ص282)
«خدا نیاورد آن روزی را که سیاست ما و سیاست مسئولین کشور ما پشت کردن به
به نقل از سایت مشاوره کیفری دینا ، مخفی کردن یا فراری دادن متهم یا مجرم طبق قانون مجازات اسلامی جرم بوده است و هر کس به شخصی که به حکم قانون دستگیر شده است یا فرار کرده است نماید یا کسی را که متهم است به ارتکاب جرمی و به موجب قانون دستور دستگیری او داده شده ، مخفی کند یا وسایل فرار مجرم را فراهم کند مجازات خواهد شد مجازات کمک به مجرم طبق قانون مجازات اسلامی بیان شده است و حسب مورد متفاوت می باشد . . برای مطالعه بیشتر درباره مجازات مخفی کردن م
 پیش از پیروزی انقلاب مشروطه در ایران، مجازات مجرمان از سبک و سیاق خاصی پیروی نمی‌کرد. البته اصل مجازات در بسیاری از موارد معلوم و مشخص بود؛ مثلاً قاتل را اعدام و زانی را شلاق می‌زدند؛ اما نکته حایز اهمیت، ابتکاراتی بود که شاهان و حاکمان قاجار، برای اجرای احکام به خرج می‌دادند. الگوی اجرای حکم مجرمان، معمولاً ارتباط زیادی با نگاه شخصی شاه یا حاکم به مجرم و نحوه ارتکاب جرم داشت. این نگاه شخصی هم، معمولاً با پادرمیانی اطرافیان و درباریان ش
نهی از اعتماد بیجا حتی به نزدیک‌ترین افراد
ثقة الاسلام کلینی و ابن شعبه حرانی رضوان الله علیهما روایت کرده‌اند:
محمد بن یحیى، عن أحمد بن محمد، عن علی بن إسماعیل، عن عبد الله بن واصل، عن عبد الله بن سنان قال: قال أبو عبد الله علیه السلام: لا تثق بأخیك كل الثقة فإن صرعة الاسترسال لن تستقال.
امام صادق علیه السلام فرمودند: حتی به برادرت اعتماد كامل و تمام (بدون ملاحضه) مكن؛ زیرا زمین خوردن ناشی از اطمینان كردن، قابل جبران نیست.
الکافی، تالیف ثقة
#وکیل #وکیل_سلام #وکیل_پایه_یک_دادگستری #مشاور_حقوقی #مشاوره_حقوقی_تلفنی #وکیل_خانواده #وکیل_طلاق #وکیل_خود_باشید #مشاوره_حقوقی #مشاور_حقوقی_تلفنی #وکیل_آنلاین #اطلاعات_عمومی #مشاور_طلاق #قاضی #دادگاه #وکیل_آنلاین #وکالت #شکایت #جرم #مجرم #وکیل_مهریه #وکیل_مالیات #وکیل_چک #وکیل_قرارداد #وکیل_بیمه #وکیل_شرکت #وکیل_کیفری #وکیل_نفقه #وکیل_حضانت #وکیل
واقعا اذیت میشم وفتی از غرورم میگذرم تو کار از خودم مایه میزارم ولی بعدش پشتم حرف میزنن . بهم توهین میکنن اونم پشتم یه سری چیزها هست یه حدی داره ولی بعد از این که از حدی بگذره تبدیل میشه به سرطان . متاسفانه کار کردن منم این شکلی شده . جای که بهم توهین کنن هرگز نمی مونم . این از چند هفته باقی مانده تو اون شرکت هستش . من تو کار عصبی میشم وقتی زبونم رو نمیفهمن از مهمل کاری بدم میاد چون باعث میشه خودمم این مدلی بشم دائم فرار میکنم واسه یه حقوق بخور و نم
در کتاب چرا عقب افتاده‌ایم علی محمد ایزدی نقل شده است:
در کشور دانمارک با قطار سفر می‌کردم. بچه‌ای بسیار شلوغ می‌کرد. خواستم او را آرام کنم به او گفتم اگر آرام باشد برای او شکلات خواهم خرید. آن بچه قبول کرد و آرام شد. قطار به مقصد رسید و من هم خیلی عادی از قطار پیاده شده و راهم را کشیدم و رفتم.
 ناگهان پلیس مرا خواند و اعلام نمود شکایتی از شما شده مبنی بر اینکه به این بچه دروغ گفته‌ای. به او گفته‌ای شکلات می‌خرم ولی نخریدی!!! با کمال تعجب بازدا
زندگى شده بود تیک تاک ساعت تا سکوت رو بشکنه.تا خواسته یا ناخواسته غرقم کنه توى خاطرات..ى تویى ک تمام گذشته منو پر کرده بودى..نمیدونم دست خودت بود یا نه اما خوب میدونستم ک من تنها مجرم این داستان،شناخته شده بودم.خوب میدونستم حلقه دار رو تو انداخته بودى گردنم تا هر ثانیه یادم بیارى که هیچوقت دوستم نداشتى. امضا:سال ها قبل؛دوشنبه اى ک هیچگاه یادم نمیرود...!
access arm
(کامپیوتر): بازوی ِ  دستیابی.
(در هارد دیسک به  اهرمی که کارش دستیابی به داده های کاربر  می باشد اصطلاحا بازوی دستیابی گفته می شود . این بازو مدام درحال حرکت است و داده های روی هارد را بصورت تصادفی می خواند و می نویسد  )
+
+
+
+
access control
(کامپیوتر) : کنترل دستیابی. کنترل دسترسی کاربر به داده ها . یا کنترل دسترسی برنامه ها به منابع کامپیوتر .
+
+
+
+
+
access method
(کامپیوتر) : روش دستیابی. روش دسترسی به داده ها یا سایر منابع  از طرف کاربر یا  نرم افزار یا
access arm
(کامپیوتر): بازوی ِ  دستیابی.
(در هارد دیسک به  اهرمی که کارش دستیابی به داده های کاربر  می باشد اصطلاحا بازوی دستیابی گفته می شود . این بازو مدام درحال حرکت است و داده های روی هارد را بصورت تصادفی می خواند و می نویسد  )
+
+
+
+
access control
(کامپیوتر) : کنترل دستیابی. کنترل دسترسی کاربر به داده ها . یا کنترل دسترسی برنامه ها به منابع کامپیوتر .
+
+
+
+
+
access method
(کامپیوتر) : روش دستیابی. روش دسترسی به داده ها یا سایر منابع  از طرف کاربر یا  نرم افزار یا

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
​​​​​​
انیمه روان گذر رو گذاشتم براتون ،امیدوارم لذت ببرید

بریم سراغ داستان:
داستان سایکو-پاس در آینده رخ می‌دهد جایی که امکان اندازه‌گیری حالت روحی و شخصیتی انسان‌ها و همچنین احتمال ارتکاب جرم رو برای هر فرد فقط با استفاده از تصویربرداری از مغز او و پردازش آن تصویر در قالب اعداد و ارقام تعیین می‌کند.
این بدین معنی است که فکر کردن به ارتکاب جرم، فرد را مجرم تلقی کرده در نتیجه مجرم قبل از ارتکاب جرم شناخته شده و به وسیلهٔ سلاحی ویژه
امنترین مکان برای مخفی شدن مجرمین زندان است؛ پس اگر دیدید یک مجرم حرفه ای با یک جرم ساده به زندان افتاد باید یک علامت سوال در ذهن بوجود آید که شاید یک جرم بسیار سنگین انجام داده و مأمورین در بیرون از زندان دنبال او میگردند.
تایید شدن اثر انگشت در ذیل کاغذ دلیل بر تایید آن سند نیست؛ چون در حالت خواب، بیهوشی و ... میتوان به راحتی از دیگران اثر انگشت گرفت.
والسلام
بیشتر بیمارستان‌های روانی پر از بیمارانی است که  سال‌ها زیر فشار مالی
بوده‌اند و این تنش، ذهن و جسم آن‌ها را از کار انداخته است...چنین برآورد کرده‌اند که نُه دهم بیماری‌هایِ انسان، ناشی از فشار و محنت و نکبت، زاییده از فقر است...فقر سبب می‌شود زندان‌ها از دزدان و جنایتکاران پر شود...فقر
انسان‌ها را به‌سوی اعتیاد و فساد و فحشا و خودکشی سوق می‌دهد،از کودکان
پاک و با استعداد و باهوش، مجرم و بزهکار می‌سازد، باعث می‌شود مردم به
کارهایی د
ماهی سیچلاید گورخری 
سیچلاید گورخری (Convict Cichlid, Zebra Cichlid, Albino Convict) یا مجرم با نام علمی Archocentrus nigrofasciatus شناخته می شود. آن ها با این که شخصیت مهاجم گونه ای دارند در مورد نگهداری از تخم های خود شب و روز نمی شناسد،
مشاوره و اموزش درمان بیماری ماهیان زینتی
به طوری که در تاریکی و با کمک حس بویایی به مراقبت از تخم هایشان می پردازند . سطح مراقبت سیچلاید گورخری در حد آسان می باشد و از این جهت این ماهی برای افراد مبتدی که علاقه مند به ماهیان گوشت خوار هستند
دانلود زیرنویس فارسی فیلم Avengement 2019 - یک مجرم رده پایین هنگامی که به عنوان مرخصی از زندان آزاد می‌شود، از دست نگهبانان خود فرار می‌کند و به قصد انتقام نزد افرادی می‌رود که او را به یک قاتل بی‌احساس تبدیل کردند و…
ادامه مطلب
خب بعضیا بهم میگن برای چی کیپاپ گوش میدی؟ چه سودی برات داره؟ اینجا می خوام یکی از سودهایی که داشته رو براتون معرفی کنم!
تو یکی از Mvهای گروه #EXO به اسم #TEMPO رپر گروه #پارک_چانیول تو یه قسمتی از رپش میگه من گتسبی این جمع هستم! این جمله برام جالب بود! یعنی چی من گتسبی این جمع هستم؟ بعد با تحقیق و تفحس فهمیدم منظورش شخصیت گتسبی تو رمان "گتسبی بزرگ" بوده و جالب تر اینه که این رمان تو کره خیلی معروفه و وقتی میخوان به کسی بگن تو چه قدر تو این جمع به اصطلاح ع
حقوق کیفری (در تعریف گرایش رومی ژرمنی و پیروان مکتب حقوق نوشته) به دو شاخه حقوق کیفری عمومی و حقوق کیفری اختصاصی تقسیم می‌شود.

حقوق کیفری عمومی: بررسی مفهوم جرم، مجرم و مسوولیت کیفری و مجازات و اقدامات تأمینی و تربیتی
حقوق جزا اختصاصی:بررسی یکایک جرایم، عناصر اختصاصی تشکیل دهنده هر یک از جرایم و مجازات مربوطه.
ماده ۴۹قانون حمایت خانواده مصوب ۱۳۹۱ضمانت اجرای کیفری عدول از ثبت نکاح را پیش بینی کرده و بر اساس آن چنان چه مردی بدون ثبت در دفاتر رسمی به ازدواج دائم، طلاق یا فسخ نکاح یا پس از رجوع تا یک ماه از ثبت آن خودداری یا در مواردی که ثبت نکاح موقت الزامی است از ثبت آن امتناع کند، ضمن الزام به ثبت واقعه، به پرداخت جزای نقدی درجه پنج و یا حبس تعزیری درجه هفت محکوم می شود.این مجازات در مورد مردی که از ثبت انفساخ نکاح و اعلام بطلان نکاح یا طلاق استنکاف ک
تعریف مجازات
بند اول-تعریف مجازات در لغت
مـجازات در لغت به مـعنای جزا دادن ، پاداش وکیفر آمده است[1] در اصـطلاح حقوقی تعاریف متفاوتی از مـجازات آمـده  اسـت : « مجازات عبارت از تنبیه وکیفری است که بر مرتکب جرم تحمیل میشود. مفهوم رنج از مفهوم مجازات غیر قابل تفکیک است و در واقع رنج و تعب است که مشخص حقیقی مجازات می باشد.»ویا «مجازات واکنش جامعه علیه مجرم » است.[2]
در مورد تعریف ارائه شده باید اذعان نمود که علمای حقوق در بدست آوردن حقیقتی از مجازا
تاکید رسول خدا صلی الله علیه و آله بر خلافت امیر المومنین پس از خود (به روایت اهل تسنن)
ابن ابی عاصم شیبانی از علمای اهل تسنن روایت کرده است:
۱۱۸۸- ثنا مُحَمَّدُ بْنُ الْمُثَنَّی، حَدَّثَنَا یَحْیَی بْنُ حَمَّادٍ، عَنْ أَبِی عَوَانَةَ، عَنْ یَحْیَی بْنِ سُلَیْمٍ أَبِی بَلْجٍ، عَنْ عَمْرِو بْنِ مَیْمُونٍ، عَنِ ابْنِ عَبَّاسٍ، قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلی الله علیه وسلم لِعَلِیٍّ: " أَنْتَ مِنِّی بِمَنْزِلَةِ هَارُونَ مِنْ مُوسَی، إِ
جورج اسمیت یکشنبه شب به قتل رسیده بود. ۵ نفر دیگر در خانه ی او حضور داشتند: همسر آقای اسمیت، آشپز مخصوصش، یک سرپیشخدمت، یک خدمتکار و یک باغبان. کاراگاه از همه ی آن ها خواست بگویند در زمان وقوع قتل مشغول چه کاری بودند:

خانم اسمیت در نزدیکی شومینه مشغول خواندن کتاب بود.
آشپز مشغول آماده کردن صبحانه بود.
سرپیشخدمت در اتاق نشیمن دستورات لازم را به کارگران می داد.
خدمتکار در حال شستن ظرف ها بود.
باغبان در گلخانه به گل ها آب می داد.
بلافاصله بعد از ا
نمیدونم چرا هرکی وکیل میبینه میگه: "قتل انجام دادم واسه تبرئه میام پیشت" بعدم "عـیح عیح عیح" میخندن :|

+ قتل انجام بدی بیای پیش من واسه تبرئه؟؟ :)) خودم میکشم زیر چهارپایه ات :|
حالا خیلی رودربایستی داشته باشم واسه رضایت گرفتن اقدام میکنم.

+ تصور غلط اینجاست که گمان میکنند وکیل کارش"دفاع از ظالم" "تحریف حقیقت" "تغیر جایگاه بزه دیده و بزهکار" "درست جلوه دادن غلط و غلط جلوه دادن درست" هست.
در حالی که وکیل و قاضی مثل ٢ بال عدالت هستن که در کنار همدی
حد و تعزیر مجازات هایی هستند که در قانون برای برخی جرائم در نظر گرفته شده است.

حد و تعزیر از جمله مجازات هایی  هستند که در قانون برای برخی از جرائم تعیین شده است. گاهی مردم با برخی از  موضوعات و مباحث حقوقی مواجه می‌شوند که لغات و اصطلاحاتی تخصصی و بعضا  پیچیده که خاص مباحث حقوقی است در آن ها به کار برده شده است. معانی بعضی  از این اصطلاحات به حدی غریب است که حتی معنای لغوی آن نیز برای شنونده  مشخص نیست، چه برسد به درک مفهوم و موضوع آن. دانست
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
بعضی وقتا آدم دلش میخواد بشینه یه چیز خفن ببینه.
یه چیزی که فقط در آخر بگی wooooow ... چیزی که اونقدر نفس گیر باشه که تا یه مدت نتونی به هیچ چیز دیگه ای فکر کنی ...
دنیا داره به سرعت نور پیشرفت میکنه و حس میکنم ما فرسنگ ها ازشون دورتریم ...
مثلا، میتونستین تصور کنین که یه روزی بشر قادر باشه یک دی ان ای جدید بسازه؟ و به نوع جدیدی از حیات دست پیدا کنه؟
لینک یکی از سخنرانی های تد - dna ساخت دست بشر
یا اینکه علاوه بر اثر انگشت، میشه با مولکول هایی که از یک اثر ا
یکی از مواردی که قصاص را منتفی می‌کند اعلام گذشت اولیای‌دم از اجرای حکم قصاص است که این امر ممکن است با گرفتن غرامت به میزان دیه یا به مصالحه کمتر یا بیشتر از دیه باشد یا عفو مجرم بدون گرفتن دیه و به‌طور رایگان صورت گیرد.هنگامی که قتلی رخ می‌دهد، بستگان مقتول در پی قصاص قاتل و گرفتن تاوان خون متوفی برمی‌آیند. قصاص حق است اما ممکن است برخی از اولیای دم به دلایل متفاوت خواه نیاز مالی، خواه نیکوکاری و بخشش قاتل از قصاص گذشت و جان انسان دیگری ر
: اذیت و آزار روانی کودک
مقنن در لایحه حمایت از کودکان  و نوجوانان مصوب 81 به عنوان کلی «هر گونه شکنجه و اذیت و آزار کودکان که موجب صدمه جسمی و روحی گردد» اشاره نموده است و متعاقب آن در لایحه یاد شده در مواد 10 و 11 و … نیز به آزار و اذیت روحی و روانی کودک اشاره کرده است. بدیهی است آزار و اذیت روحی و روانی کودک موجب خشونت و سرکشی وی، که این امر نیز در پایان کودک و یا نوجوان را بزهکار و مجرم خواهد ساخت.
خشونت و سرکشی به عنوان یک پدیده ناهنجار اجتماعی ا
سریال پلیسی لوتر رو پیشنهاد میدم چون ریتم تند خوبی داره. تعداد قسمتا کم و خوش ساخته. یعنی براش وقت گذاشته شده.
1.جان لوتر برای شناسایی و پیشبینی افعال و حرکات مجرمین، از روانشناسی قوی استفاده میکنه.
2. انگار استفاده از زن باهوش جذاب مشاور تو سالهای 2010 رواج داشته ! چون آلیس مورگان ، نسخه بسیار نزدیک به آیرین ادلر شرلوک هلمزه.
3. تو این سریال برخلاف سریال شرلوک، سعی میشه بر قهرمان بودن جان تاکید کنه
4.هر بخش سریال حول تفکرات ناب و برنامه های بی نقص

حقوق جزا چیست :حقوق جزا شاخه ای از حقوق عمومی است که با تعریف اقدامات مجرمانه که اخلال در نظم عمومی ایجاد می نمایند و تعیین مجازات برای خاطیان سعی در جلوگیری از وقوع جرایم داردو در صورت ارتکاب جرم میزانمسوولیت مرتکب و نحوه تعقیب و تعیین مجازات او را مشخص می نماید و در پایان کوشش می کندتا وسایل اصلاح و تربیت مجرمین را فراهم آورد.مشاور وکیل کیفری در مشهد 
اهمیت حقوق جزا:اولا- حقوق جزا مجموع مقرراتی است که بر نحوه اجرای مجازات ها و تعیین وا
سلام علی جان خوبی داداش ؟؟؟ 
بعله ایمیلتون به دستم رسید ولی آخه چرا انقدر شاکی بودی؟؟  
بعله قبول دارم درسته که شاید درآمد و حقوق معلمی به اندازه رشته حقوق نباشه ولی باور کن که هم برکت داره و هم شغل پاک و شریفیه و هم اینکه بقول معروف شغل انبیاست . 
اینکه به بچه های مردم سواد و درک و فکر منتقل کنی خیلی لذت بخشه ،شما فکر کن تا آخر خدمت چندین بچه رو تربیت میکنی و چقدر ثواب داره و همچنین نیاز به مفید بودن در وجودت ارضا میشه 
من چون چیزای زیادی از شغل
«متهم» اصولاً به کسی گفته می
­شود که به عنوان فاعل یا کننده کاری که از نظر قانون جرم محسوب می ­شود
مورد اتهام قرار گیرد. اما «مجرم» کسی است که اتهام وی در دادگاه ثابت شده
باشد و برای عمل او مجازاتی در قانون پیش بینی شده باشد.

متهم با مجرم چه تفاوتی دارد ؟

از منظر ادبیات کلمه متهم هم خانواده تهمت است بنابر این متهم از منظر حقوقی به کسی گفته می شود که به عنوان فاعل کاری است که آن کار، جرم محسوب می شود.
و به عبارت بهتر به کسی که تهمت
تخریب اموال عمومی نظیر به آتش کشیدن اتوبوس‌ها، تخریب ایستگاه‌های مترو، تاسیسات خدمات شهری، خیابان‌ها، معابر و تابلوهای راهنمایی و رانندگی گذشته از آنکه تجاوز آشکار به حقوق دیگران است و راهکار مناسبی برای ابراز اعتراض نیست، از منظر قانونی جرم‌انگاری شده و برای مسببان و عاملان آن مجازات‌های مختلفی در نظر گرفته شده است.
اگر اقدام مجرم منجر به آتش‌سوزی اوراق تجاری و غیرتجاری غیر دولتی و متعلق به اشخاص حقیقی شود یا اقدامات خرابکارانه و
وکیل نجفی: شواهد نشان می دهد قتل میترا استاد غیرعمد بود
لاله عقبایی: شواهد نشانگر این است که محمد علی نجفی قصد ارتکاب قتل نداشته و در شرایط خاص این قتل رخ داده است و قتل با عمد نبوده و غیرعمد بوده است
ایشان ( نجفی ) قصد ارتکاب جرم و سونیتی برای ارتکاب این قتل نداشتند
پس از ارتکاب قتل نیز ؛ خودشان با پای خودشان به اداره آگاهی مراجعه کرده و خود را به ماموران معرفی کردند همه این رفتارها نشانگرحسن نیت ایشان است/ برنا

✅ پاسخ رسانه "ایران تی وی" به وک
اسنپ؛ موجی که چند روزی فضای مجازی را فراگرفت و با انتشار عکسی از دیدار راننده و مسافر به ساحل سکوت و انفعال نزدیک می‌شود. عکسی که پر بود از دردهایی که نمی‌شود گفت و اجباری که لبخندش هم مضحک است و آینده‌ای که به آتش زیر خاکستر می‌ماند! همان رعب و ترسی که گاهی ما را به رعایت قانون وامی‌دارد سبب شد امر به معروفِ راننده یک شبه میوه دهد و امان از درختی که ریشه ندوانده باشد و فقط #او ست که می‌داند این درخت بی‌ریشه در تندباد بعدی چه پیامدهای ناگوا
وقتی اسم اعتیاد رو میشنوفیم بی درنگ ذهنمون سمت مواد مخدر و الکل میره به آدمایی که گوشه خیابون تو یه حال نزار در حال ناله ان و از خماری دچار رعشه شدن اما موضوع ساده تر (یا شایدم پیچیده تر) از این حرفاست. یه مثال میزنم آدمای زیادی رو تو اطرافتون می‌تونید ببینید که در روز تعداد زیادی چای می‌نوشند اونها در واقع به چای معتاد شدند اگر روزی کمتر از مقدار همیشه چای بنوشند عصبی میشن. من نه معتاد به مواد مخدرم نه معتاد به چای اما بوضوح سر غذا با این مشکل
وقتی اسم اعتیاد رو میشنوفیم بی درنگ ذهنمون سمت مواد مخدر و الکل میره به آدمایی که گوشه خیابون تو یه حال نزار در حال ناله ان و از خماری دچار رعشه شدن اما موضوع ساده تر (یا شایدم پیچیده تر) از این حرفاست. یه مثال میزنم آدمای زیادی رو تو اطرافتون می‌تونید ببینید که در روز تعداد زیادی چای می‌نوشند اونها در واقع به چای معتاد شدند اگر روزی کمتر از مقدار همیشه چای بنوشند عصبی میشن. من نه معتاد به مواد مخدرم نه معتاد به چای اما بوضوح سر غذا با این مشکل
با کودک کار مثل یک فروشنده واقعی برخورد کنید
اغلب این بچه‌ها دستمال، فال یا چیز هایی از این‌ دست می‌فروشند. اینکه طوری برخورد کنید که انگار واقعا جنسی که می‌خرید برایتان اهمیت دارد و خریدتان از سر ترحم نیست، به کودک شخصیت خواهد داد. این حس که جنسی که می‌فروشند کالای مهمی است و مهم‌تر اینکه او کار مهمی می‌کند و یک فروشنده است و نه متکدی، بسیار مهم است. برای این کار جنس را حسابی برانداز کنید و برای کمتر پول دادن هم گاهی چانه بزنید.
قاطعانه ن
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
مرتضی مطهری در صفحه ۱۵۴  کتاب پیرامون
انقلاب اسلامی روایت زیر را از پیامبر نقل میکند
در سال فتح مکه زنی جرمی مرتکب می‌شود،این زن از خانواده های بزرگ و جزء اشراف طراز اول قریش بود.
وقتی مقرر میشود حد درباره اش اجرا شود
غریو از خاندان زن برخاست که ای وای این ننگ را چگونه تحمل کنیم
دسته جمعی به سراغ پیامبر رفتند و از او در خواست کردند که از مجازات زن صرف نظر کند
پیامبر فرمودند
هرگزصرف نظ
ابرو کمون دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی  دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی به نام ابرو کمون از ایران پاپ  Download New Music By Yousef Zamani Called Abroo Kamoonبا متن + بخش آنلاین و دانلود مستقیم
متن آهنگ
میشه بگی همیشه اینجوری دل تو صافه یجوری عاشقتم که همه رو کرده کلافه
مگه مثل تو بازم هست داری میشکنی سر و دست یه موقع نشی یه مجرم آخه خنده هات کشندست
ابرو کمون ابرو کمون آره شدی آروم جون بلا ازت دور شه چشم حسودات کور شه عزیزم
ابرو کمون ابرو کمون تو رو میخوام از دل و جون حتی خ
نصب حفاظ استیل بالکن
به دو دلیل مهم است اول حفظ جان و سلامت افراد از خطر سقوط و افتادن به
اطراف در زمان ایستادن در فضای بالکن ها و دوم کاهش احتمال ورود افراد مجرم
و سارقین به داخل ساختمان از طریق فضای بالکن ها. از آنجا که طراحی حفاظ
استیل تراس می تواند با شکل کلی دکوراسیون ساختمان هماهنگ باشد دقت در
تولید واجرای آن نیز باید بسیار دقیق انجام شود. در ساختمان های چند طبقه
از دو نوع حفاظ بالکن استفاده می شود که با توجه به اینکه حفاظ استیل باید
✍ سلاخی ۲کودک به خاطر شباهت به پدرشان
⬅️ مادر آمریکایی دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدرشان با چاقو سلاخی کرد.
◀️ بر اساس گزارش پلیس، متهم پس از این جنایت دردناک با تماس با اداره پلیس به جنایت بی رحمانه اش اعتراف کرده و مدعی شد که دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدر خیانت کارشان به قتل رسانده و انگیزه اش برای این قتل دردناک فراموشی چهره پلید همسرش بوده است.
◀️ پس از انتقال اجساد به پزشکی قانونی متهم دستگیر و در اداره پلیس به قتل فرز
✍ سلاخی ۲کودک به خاطر شباهت به پدرشان
⬅️ مادر آمریکایی دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدرشان با چاقو سلاخی کرد.
◀️ بر اساس گزارش پلیس، متهم پس از این جنایت دردناک با تماس با اداره پلیس به جنایت بی رحمانه اش اعتراف کرده و مدعی شد که دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدر خیانت کارشان به قتل رسانده و انگیزه اش برای این قتل دردناک فراموشی چهره پلید همسرش بوده است.
◀️ پس از انتقال اجساد به پزشکی قانونی متهم دستگیر و در اداره پلیس به قتل فرز
نصب حفاظ استیل بالکن
به دو دلیل مهم است اول حفظ جان و سلامت افراد از خطر سقوط و افتادن به
اطراف در زمان ایستادن در فضای بالکن ها و دوم کاهش احتمال ورود افراد مجرم
و سارقین به داخل ساختمان از طریق فضای بالکن ها. از آنجا که طراحی حفاظ
استیل تراس می تواند با شکل کلی دکوراسیون ساختمان هماهنگ باشد دقت در
تولید واجرای آن نیز باید بسیار دقیق انجام شود. در ساختمان های چند طبقه
از دو نوع حفاظ بالکن استفاده می شود که با توجه به اینکه حفاظ استیل باید
تمایز جرم ترک فعل و جرم فعل
در ابتدا لازم است این دو نوع جرم را با یکدیگر مقایسه نماییم تا ماهیت و وجوه اختلافشان به خوبی روشن شود. به طور کلی، می‏توان گفت: تمایز اساسی این دو نوع جرم در سه امر ظاهر می‏شود:
الف. جرم فعل همان‏گونه که از عنوانش پیداست، رفتار مجرمانه ایجابی و مثبت است. مجرم با عمل خودش باعث نوعی تغییر و دگرگونی در محدوده خاصی از عالم خارج می‏گردد. مثلاً، کسی را با آلت قتاله می‏کشد و یا مال دیگری را می‏رباید. ولی جرم ترک فعل، رفت
  سوء‌نیت یا قصد مجرمانه که در معنی عام آن عمد در ارتکاب جرم می‌باشد دارای درجاتی است که عبارتند از:✏️سوء‌نیت جازم و احتمالی:سوءنیت جازمهرگاه احراز شود جرم مطلوب عامل بوده بطور یقینی مثل ارتکاب قتل عمد،کلاهبرداری.سوء‌نیت احتمالیاگر مجرم نتیجه عمل ارتکابی را پیش بینی می‌کرده،ولی نمی‌خواسته است مثل ارتکاب قتل غیر عمد ناشی از تخلفات رانندگی.✏️سوء‌نیت معین و نامعین:  هرگاه ارتکاب جرم نسبت به شخص یا شی معین واقع گردد سوء‌نیت معین و ال
بسمه تعالی
اجاره سند جهت دادگاه : 
اجاره سند یکی از روش های تضمینی برای آزادی زندانی است برای دسترسی به متهم در پرونده ها قرار وثیقه در نظر گرفته میشود این قرار وثیقه برای جلوگیری از فرارکردن یا پنهان شدن احتمالی متهم تا به اتمام رسیدن فرآیندهای دادرسی است مبلغ مورد نظر برای وثیقه را قاضی پرونده با توجه به اوضاع و شرایط و احوال مجرم و متهم و اتهامی که به وی وارد شده است و میزان حدودی خسارت شاکی تعیین می کند .

گروه کارپردازان با ارائه خدمات
به نقل از سایت کیفری دینا تعلیق مجازات به این معناست که دادگاه صادر کننده حکم می تواند اجرای تمام یا قسمتی از حکم و مجازات تعیین شده را برای مدت یک تا پنج سال و با توجه به شرایطی به تاخیر اندازد . تعلیق مجازات و حکم تنها در مورد جرائم تعزیری درجه سه تا هشت صادر می شود و در مورد جرائم حدی و دیه یا قصاص امکان صدور آن وجود ندارد . لازم به ذکر است که در تعلیق حکم و مجازات ، مجرم تنها از جنبه عمومی مجازات رهایی می یابد اما جنبه خصوصی مجازات پابرج

شرحِ دردیست که یک مرد دچارش باشدصد گره ؛ کور تر از کور به کارش باشد

زخمی ام مثل شبانی که از اقبال کجشپسر حاکم شهر عاشق یارش باشد

حال آن مجرم محکوم به اعدامی کهمادرش گریه کنان شاهد دارش باشد

یا شبیه پدری پیر که بیمار شده ستانتظار پسری تا که کنارش باشد

حس تلخیست دلت برف بخواهد اماروزگاران وسط فصل بهارش باشد

کهنه بغضیست که در سینه نهفته ست ولیمرد آنست که آرام و قرارش باشد 
شاعر: علی باقری

با تشکر از دوست عزیز: 
мдjiD ××آریایــــــ

نمی دونم این چه حکایتی است بعضی افراد که درگیر ادبیات و.موسیقی و شاخه های از هنر هستند در گیر فساد اخلاقی هم هستند. 
هنرشان هم بهانه این فساد ....
به قول دوست عزیزم تاتا زندگی شخصی آدمها به ما ربطی ندارد، آنچه میان چهار دیواری خانه با یار و همسر و هم خوابه شان اتفاق می افتد.
اما از دید من وقتی این بی بند و باری تبعاتی در جامعه داشته باشد. قربانی بی فریاد بسازد و چرخه هی بچرخد یک جای کار بد می لنگد همان جا که باید دست و پای این افراد چه هنرمندان به
سلام
تابستان یازده
ما خانوادگی! مشتری بانک رفاه هستیم. ماجرا از این قرار است که سه شنبه به خاطر یک تراکنش بانکی از طریق اینترنت، متوجه شدم که حسابم مسدود شده! یعنی متوجه نشدم چون فقط پیغام خطای سیستمی می‌داد بدون هیچ توضیحی. با شعبه که تماس گرفتم گفتند حسابتان مسدود شده!
چرا؟
لابد اشکالاتی در اطلاعات حساب بوده!
مثلا چه اشکالاتی؟ همین چند ماه قبل –پارسال-  حساب ارجمندبابا مسدود شد و حضوری خدمتتان رسیدم محض احتیاط علاوه بر ارجمندبابا، کل اطل
به گزارش پلیس این هکر فلوریدایی توی هالیوود وارد یک شعبه از بانک وسترن یونیون شده و ۳۲هزار دلار دزدیده. واسیلی ساوو بعد از ورود به بانک، با گفتن اینکه لازمه خیلی سریع برنامه سفرش رو پرینت بگیره، در نهایت تونسته یکی از کارمندها رو قانع کنه که فلش اونو به کامپیوترشون بزنن و برنامه پروازش رو براش پرینت بگیرن. به گفته پلیس این درایو یو اس بی حاوی بدافزاری بوده که به واسیلی اجازه دسترسی از راه دور داده و بعدا اون با استفاده از این دسترسی راه دور،
سلام
 یه سوال داشتم که از قدیم ذهن منو مشغول کرده، اونم راجع به درگیری هستش یا همون خشونت، اینکه چه رشته ای رو باید یاد گرفت که در رابطه با خشونت خیابانی بشه مقاومت کرد؟
دفاع شخصی و امثال این رو من زیاد چیز مالی نمیبینم، مثلا کسی دفاع شخصی رفته یه سری حرکات بهش یاد دادن که به کار هم نمیاد، حالا یه زور گیر نصف شب خفتش کنه دو تا چاقو هم بهش میزنه دار و ندارش رو میبره. 
یه رشته کارآمد، واقعا کار آمد، رشته ای که حتی بشه چند نفر رو باهاش حریف شد، شای
دراین جامعه ای که زندان ها پراست از متهمین و مجرمین هزاران پرونده مختلف عده ای هستند که زندان را زندگی برای خود قرار داده اند چراکه درخارج از زندان هیچ سرپناه و زندگی ندارند و همه چیزشان را ازدست داده اند و دیگر هیچ کار و سرمایه و زن و فرزندی برایشان نمانده است که درخارج به او دل ببندند و حتی شغلی هم ندارند و جایی هم به آنها شغلی نمیدهند چون اورا یک مجرم و متهم میدانند و وقتی این فرد مدت حبس خود را درزندان میگزراند و بعد از مدتی آزاد میشود وقتی
دیشب یه شبه‌جوک‌هایی تو گروه‌ها پخش شده بود به این مضمون که "بچه‌ها ایران سه صفر از ژاپن باخته، فردا کارت‌هاتون همراهتون باشه."
امروز جوک به واقعیت پیوسته و اومدن محل کار آقای و پسران!، پسر کوچک آقای که تازه هجده سالش شده رو با دو تا دستبند پلاستیکی (از این‌ها) به میله‌های ون بستن تا آقای کارتش رو برسونن؛ اونقدر محکم که خودش گفته دستتو تکون بدی داغونش می‌کنه! لابد احساسشون این بوده که جنایت‌کار گرفتن!
مامانم که حسابی نفرینشون کردن. من که
دانلود فیلم Avengement 2019 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم انتقام جو با زیرنویس فارسی چسبیده از سایت تب مووی
سانسور و بازبینی شده / دانلود فیلم انتقام جو / دانلود با کیفیت WEB-DL
ژانر : اکشن , جنایی
نمره منتقدین : ۶٫۸
کارگردان : Jesse V Johnson
ستارگان : Scott Adkins , Craig Fairbras , Nick Moran , Mark Strange
نمونه کیفیت : کلیک کنید
اطلاعات دقیق فیلم در IMDB : کلیک کنید
خلاصه داستان فیلم : یک
مجرم رده پایین هنگامی که به عنوان مرخصی از زندان آزاد می‌شود ، از دست
نگهبانان خود فرار می‌کند
به گزارش پلیس این هکر فلوریدایی توی هالیوود وارد یک شعبه از بانک وسترن یونیون شده و ۳۲هزار دلار دزدیده. واسیلی ساوو بعد از ورود به بانک، با گفتن اینکه لازمه خیلی سریع برنامه سفرش رو پرینت بگیره، در نهایت تونسته یکی از کارمندها رو قانع کنه که فلش اونو به کامپیوترشون بزنن و برنامه پروازش رو براش پرینت بگیرن. به گفته پلیس این درایو یو اس بی حاوی بدافزاری بوده که به واسیلی اجازه دسترسی از راه دور داده و بعدا اون با استفاده از این دسترسی راه دور،
دانلود فیلم Avengement 2019 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم انتقام جو با زیرنویس فارسی چسبیده از سایت تب مووی
سانسور و بازبینی شده / دانلود فیلم انتقام جو / دانلود با کیفیت WEB-DL
ژانر : اکشن , جنایی
نمره منتقدین : ۶٫۸
کارگردان : Jesse V Johnson
ستارگان : Scott Adkins , Craig Fairbras , Nick Moran , Mark Strange
نمونه کیفیت : کلیک کنید
اطلاعات دقیق فیلم در IMDB : کلیک کنید
خلاصه داستان فیلم : یک
مجرم رده پایین هنگامی که به عنوان مرخصی از زندان آزاد می‌شود ، از دست
نگهبانان خود فرار می‌کند

دیروز یکی از گردن کلفت های مازندران توسط دادگستری استان دستگیر شد. این بابا از طریق رابطه گیری و صمیمیت با بعضی از صاحبان قدرت و نفوذ در ادارات و ... توانسته بود به زعم خود در حاشیه ای امن به جنگل خواری و کلاهبرداری و ... اقدام کند.
برای خیلی ها دستگیری این گنده مفسد اقتصادی دانه درشت و پلمپ دم و دستگاه تجاری و خدماتی متعلق به او در ساری قابل باور نبود. ظاهرا فشارهایی هم در این خصوص به ضابطین و قضات مرتبط با پرونده وارد شد که شکر خدا کارگر نیفتا
بسمه تعالی
سلام

سوال:
تفتیش و بازرسی اتومبیل‌­ها، توسط پلیس (نیروهای انتظامی) و یا ضابطین­ قضایی چه توجیح­ حقوقی و قضایی دارد؟
پاسخ: 
قبل از پرداختن به بحث اصلی، ابتدا لازم است ضرورت برپایی ایست ­بازرسی­‌ها را بررسی کنیم. اصولاً چرا لازم است پلیس و یا به معنای عام‌­تر ضابطین قضایی اتومبیل‌­ها را بازرسی و تفتیش کنند؟
جلوگیری از وقوع جرم با ناامن کردن فضا برای متخلفان، اولین هدف این امر است. جرم پدیده­‌ای است که نظم­ عمومی و امنیت­ جامعه
امروزه متاسفانه زندان ها از تعداد زیادی مجرم و متهم پرشده است و هرکدام بخاطر یک علت نابهنجاری که فرد را فرا گرفته است به زندان افتاده اند.
در اولین نگاه هر شخصی که دزدی میکند شما میگویید حتما وجدان نداشته که این کار را کرده،بله درست است وجدان یکی از عوامل بازدارنده از هرکار اشتباه و نابهنجار است که شخص را از کارنابهنجار بازمی دارد اما یک عامل دیگه ای هم هست که ممکن است حتی از وجدان هم قوی ترباشد وآن عدم توانایی تامین نیازهای ضروری خانواده اس
خلاصه انیمه
Kaito Kuroba، یه دانش آموز معمولیه و پدری داره که همیشه در حال مسافرته. تا اینکه یه روز خبر مرگ پدرش رو براش می آرن و بعد از اون حقیقت برای Kaito روشن میشه. پدر اون در واقع یه دزد معروف و بین المللی بوده که با کد رمز مجرم بین المللی ۱۴۱۲: شبح دزد، شناخته میشده. دلیل مرگ پدرش این بوده که با سازمانی مخفی برای پیدا کردن جواهری به اسم پاندورا که منبع داروی جاودانگیه همکاری نکرده بود. Kaito تصمیم می گیره انتقام پدرش رو بگیره و سنگ رو زودتر از این ساز

مهم‌ترین زمینه های استکبار در قرآن عبارت‌اند از:

الف: قدرت و برخورداری از امکانات مادی؛ برخی از مستکبران مانند فرعون به امکانات و قدرت خود می‌بالیدند که قرآن چنین حکایت می‌کند: وَنَادَى فِرْعَوْنُ فِی قَوْمِهِ قَالَ یَا قَوْمِ أَلَیْسَ لِی مُلْکُ مِصْرَ وَهَذِهِ الْأَنْهَارُ تَجْرِی مِن تَحْتِی أَفَلَا تُبْصِرُونَ (زخرف 51). حضرت موسی علیه‌السلام هم این قدرت مادی فرعون را تأیید کرده است، آنجا که به خداوند متعال عرض می‌کند: وَقَا
جسارت و توهین زشت و بی‌شرمانه ابن عثیمین وهابی به حضرت زهرا سلام الله علیها
ابن عثیمین لعنت الله علیه از بزرگان وهابیت در تعلیقات خود بر صحیح مسلم می‌نویسد: 
اللهم اعف عنها، والا فان ابا بكر [...] ما استند الى رای، وانما استند الى نص، و كان علیها ان تقبل قول النبی علیه الصلاة و السلام : " لا نورث، ما تركنا صدقة "، ولكن عند المخاصمة لا یبقی للانسان عقل یدرك به ما یقول او ما یفعل او ما یتصرف فیه، فنسال الله ان یعفو عنها عن هجرتها خلیفة رسول الله صل
دوربین مداربسته به انگلیسی CCTV یا Closed Circuit Television می‌باشد. همانطور‌که از ترجمه کلمه به کلمه عبارت CCTV پیداست، انگلیسی‌زبانان به این نوع سیستم نظارت تصویری "تلویزیون مداربسته" می‌گویند. ولی ما فارسی‌ زبانان این نوع سیستم‌ های امنیتی را با نام دوربین مداربسته می‌ شناسیم. دوربین عنصر مهم یک سیستم حفاظتی و نظارت تصویری می‌باشد. سیستم‌های نظارت تصویری معمولا شامل دوربین، دستگاه ضبط و غیره هستند. وظیفه اصلی دوربین مداربسته دریافت تصویر محی
روزی روزگاری بود که دل‌خوش بودم. دلم نمی‌خواست به چیزی جز آنچه که مدام در گوشم می‌گفتند و مدام در جلوی چشمم نمایش می‌دادند، حتی فکر کنم.
چه رویاهای احمقانه‌ای داشتم و چه خیال‌های باطلی!
واقعیت‌هایم اما همیشه همان نماندند، چیزهای دیگری بود و هست که نمی‌دانستم و نمی‌دانم؛ هرچقدر که دوست نداشتم توهمات زیبای خود را عوض کنم اما انگار همان سراب‌های شیک و زیبا مانند پتکی بودند که بر سر و رویم میزدند و حقیقت اصلی‌شان را افشا می‌کردند.
دیر رو
مقـــــــــــدمـــه : 
جرم پدیده ای شوم است که دایما" جوامع انسانی از آن متضرر میگردد. روی همین علت است که برای مرتکبین جرایم، در جوامع قوانین جزائی وضع گریده است تا مرتکبین جرایم مورد پیگرد و مجازات قانونی قرار گیرند ، از یک جانب تسکین اذهان عامه گردد و از جانب دیگرباعث اصلاح و تربیه مجدد مجرم گردد.برای اینکه دولتهابه هدف فوق نایل آیند قواعدی را در عرصه قوانین جزائی بوجود آورده اند.درعرصه بین المللی هم دولت ها نیاز دارند تا برای پیگرد جرای
الهی! ای گشاینده زبان مناجات‌گویان و ای انس‌افزای خلوت‌های ذاکران و ای حاضر
نفسهای رازداران... در حاجت کسی نظر کن که او را یک حاجت بیش نیست..
 مرا تا باشد این درد نهانی............تو را جویم که درمانم تو دانی
الهی! اگر با تو نمی‌گویم افکار می‌شوم. چون با تو می گویم سبکبار می‌شوم.
الهی! چون یتیم بی پدر گریانم.. درمانده در دست خصمانم. خسته از گناهانم و زخویشتن نالانم.. خراب عمر و مفلس روزگار
الهی! در جلال، رحمانی، در کمال، سبحانی، نه محتاج زمانی، و نه

الهی! ای گشاینده زبان مناجات‌گویان و ای انس‌افزای خلوت‌های ذاکران و ای حاضر
نفسهای رازداران... در حاجت کسی نظر کن که او را یک حاجت بیش نیست..
 مرا تا باشد این درد نهانی............تو را جویم که درمانم تو دانی
الهی! اگر با تو نمی‌گویم افکار می‌شوم. چون با تو می گویم سبکبار می‌شوم.
الهی! چون یتیم بی پدر گریانم.. درمانده در دست خصمانم. خسته از گناهانم و زخویشتن نالانم.. خراب عمر و مفلس روزگار
الهی! در جلال، رحمانی، در کمال، سبحانی، نه محتاج زمانی، و ن
خطر!!!
خطر همیشه در کمین است.فرقی هم ندارد شما خانم/آقا یا یک کودک خردسال باشید…
خطرها متفاوت هستند اعم از : خطر سرقت – خطر حمله به شما در هر زمان و مکانی جهت مقاصدی همچون ازار و اذیت و یا…….
همانطور که گفتیم خطرات انواع مختلفی دارند و در بسیاری از مواقع با خشونت و درگیری همراه هستند.برای مثال بسیاری از درگیری ها در محل کار بر سر حساب و کتاب رخ می دهد که در بسیاری از مواقع با درگیری و آسیب های غیر قابل پیش بینی به یکی از طرفین و گاهی حتی  منجرب ب
​​​​​​
انیمه روان گذر رو گذاشتم براتون ،امیدوارم لذت ببرید

بریم سراغ داستان:
داستان سایکو-پاس در آینده رخ می‌دهد جایی که امکان اندازه‌گیری حالت روحی و شخصیتی انسان‌ها و همچنین احتمال ارتکاب جرم رو برای هر فرد فقط با استفاده از تصویربرداری از مغز او و پردازش آن تصویر در قالب اعداد و ارقام تعیین می‌کند.
داستان دربارهٔ دختری است که به تازگی عضو نیروی امنیتی عمومی شده‌است. این نیروی امنیتی نیز خود به دو دسته تقسیم می‌شود:
دسته اول مج
پروپوزال مجرمین پر خطر وراهکارهای پیشگیری از آسیب های آنان

فرمت فایل : doc
حجم : 104

صفحات : 21

گروه : حقوق

توضیحات محصول :
-  عنوان به زبان انگلیسی/(آلمانی، فرانسه، عربی):
تذکر: صرفاً دانشجویان رشته‏های زبان آلمانی،‌فرانسه و عربی مجازند عنوان پایان‏نامه خود را به زبان مربوطه در این بخش درج نمایند و برای بقیه دانشجویان، عنوان بایستی به زبان انگلیسی ذکر شود.
high-risk offenders and Injury prevention

فرمت فایل : doc
حجم : 104

صفحات : 21

گروه : حقوق

توضیحات محصول :
-  عنوان به زبان انگلیسی/(آلمانی، فرانسه، عربی):
تذکر: صرفاً دانشجویان رشته‏های زبان آلمانی،‌فرانسه و عربی مجازند عنوان پایان‏نامه خود را به زبان مربوطه در این بخش درج نمایند و برای بقیه دانشجویان، عنوان بایستی به زبان انگلیسی ذکر شود.
high-risk offenders and Injury prevention
هر صبح یک آیه:اَعوذُ باللّهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیم
«فَمَا کَانَ دَعْوَاهُمْ إِذْ جَاءَهُم بَأْسُنَا إِلَّا أَن قَالُوا إِنَّا کُنَّا ظَالِمِینَ»
و در آن موقع که عذاب ما به سراغ آنها آمد، سخنى نداشتند جز این که گفتند: «ما ستمکار بودیم.» (ولى این اعتراف به گناه دیگر دیر شده بود.)
(سوره مبارکه اعراف/۵)
تفســــــیر ❇️ 
در آیه بعد، سخن را چنین ادامه مى دهد: آنها به هنگامى که در گرداب بلا گرفتار مى شدند و طوفانِ مجازات، زندگیشان را در هم مى کو
بین مولفه سازگاری شطرنج بازان نخبه و مبتدی تفاوت وجود دارد.بین مؤلفه خلق و خوی عمومی شطرنج بازان نخبه و مبتدی تفاوت وجود دارد.بین مؤلفه میان فردی شطرنج بازان نخبه و مبتدی تفاوت وجود دارد.بین مؤلفه کنترل تکانش شطرنج بازان نخبه و مبتدی تفاوت وجود دارد.بین هوش هیجانی شطرنج بازان نخبه و مبتدی تفاوت وجود دارد.۱-۶ قلمرو تحقیق
۱-۶-۱ قلمرو مکانی
قلمرو مکانی تحقیق شامل کلیه افرادی که در استان خراسان شمالی درهیئت های شطرنج به بازی شطرنج می پردازند.
۱-
1تاثیر توبه در جرایم تعزیری:
اگر جرایم درجه ٦ و ۷ و ۸ باشد ((سقوط مجازات))
اگر جرایم درجه ۱و ۲و ۳و ٤ و ۵ باشد ((از جهات تخفیف و اختیاری))

2تاثیر  توبه در قصاص:
⇦((مطلقا تاثیری ندارد))

3تاثیر توبه در دیات :
⇦((مطلقا تاثیری ندارد))

4تاثیر توبه در حدود:
اگه قبل اثبات جرم حدی باشه مجازات ساقط میشه مگه در مورد جرایم حدی قذف و محاربه مراتب توبه و ندامت باید توسط قاضی دادگاه محرز بشه البته قبل از اثبات جرم در مورد محاربه ((اگه قبل از دستگیری)) باشه مجازات
گاهی از صفحه های زندگی هیچ نمیفهمیخالیِ خالی در عین سیاهی..هی ورق میزنی هی صفحه های تکراری و تکراریسیاهی پشت سیاهیبدبیاری پشت بدبیاریمثل زنی که کتاب بودعشق بودولی از وقتی عشق شد جرمزن شد مجرمسیاه شدمحو شدکسی او را ندیدیا دید فقط زن بودنش راو او تکرار میشدو زن ها تکرار میشوندهمینطور ادامه پیدا میکندخیلی ها از این ها توقع عشق دارندولی اینها آنقدر تکرار شدندورقهایشان خورده پیدا کردهکه گوشه های این کتاب جمع شدهیکجوری خمیده و محکمگوشه ی کتاب

اصل بر این است که مجازاتها تنها بر شخص مجرم تحمیل شود. کیفر حبس اگرچه ظاهراً بر خود زندانی تحمیل می شود اما باید گفت که، زندانی شدن مجرم، بی شک، به شکل غیرمستقیم آثار زیان بار مالی، معنوی، فکری و روحی را بر خانواده زندانی ببار می آورد، در نتیجه به اصل شخصی بودن خدشه وارد می شود و این عمل مجازات را از حالت شخصی بودن خارج می کند. نمونه ای از این مشکلات که می توان اشاره کرد: نگرانی و احساس ناامنی میان سایر اعضای خانواده، نداشتن منبع درآمد، ترک ت
همسایه مان برایمان نون خامه ای آورده است می گوید پسرش داماد شده است.کل آپارتمان صدای کف و کل می آید باورم نمی شود!نمیدانم خوشحال باشم یا ناراحت.پسر همسایه سال هاست که درگیر درد اعتیاد است.چند روزی می شود که با قرص و شربت دوام آورده است!و حالا خانواده آستین برایش بالا زده اند.نه اینکه دخترخانوم نداند نه اتفاقا خوب میداند.
 یک چیزی ته گلویم آزارم می دهد میروم جلوی آیینه به تصویر دختری که زیر چشمانش گود افتاده و صورتش را اشک پوشانده خیره میشوم.
ن
جرم خیانت در امانت
هم مثل بسیاری از جرایم مالی دیگر سابقه طولانی دارد و از قدیم در جوامع
شایع بوده ، در حقوق مردم با هنوان کلی کلاهبرداری بیان می شده . در حقوق
انگلیس جرم مستقلی با عنوان خیانت در امانت وجود ندارد و هرگونه تصاحب مال
دیگری چه اینکه آن مال به مجرم سپرده شده باشد یا اینکه آن را سرقت کرده
باشد تحت عنوان سرقت قابل تعقیب بود ، جرم خیانت در امانت در فقی اسلامی و
در آیات متعددی مردم را به رعایت امانت و درستکاری در روابط اجتماعی با
ه
فرانسیس به منظور سازماندهی یک طرح رشوه‌خواری و رشوه‌خواری گسترده که شامل امتیازات افسران نیروی دریایی بود , مجرم شناخته شد . شرکت او , گلن دفاع دریایی , به عنوان نماینده اصلی نیروی دریایی در اقیانوس آرام غربی خدمت کرد و طی چند دهه بیش از ۵۰۰ میلیون دلار بابت هزینه‌های جعلی یا تورمی متهم کرد .
شبکه‌ای از افسران و مقامات نیروی دریایی , از جمله یک مامور سیاسی , سال‌ها برای خنثی کردن تحقیقات متعدد به فرانسیس و شرکت او و هدایت کشتی‌های نیروی دری
طرف به دلیل چت غیراخلاقی تمام اکانت‌هاش تو برنامه مسدود میشه، با ایمیل اون یکی اکانتش با لحن مظلومانه!! به پشتیبانی پیام میده چرا مسدود شدم من که کاری نکنم. نمیدونه ما تمام متخلفین رو با جزئیات زیر نظر داریم و ادعای دروغ اونها برای ما کاملا روشنه.

مورد داریم اکانتش مسدود شده، یه اکانت ناشناس دوم از قبل داشته و ما هم میدونستیم، اما از اونجایی که تخلفش در حدی نبوده که تمام اکانت‌هاش مسدود بشه دیگه پیگیری نکردیم. حالا اسمشو به یه غریبه آشنا ت
درباره شکایت شورای اسلامی! شهر بابل از یکی از ائمه جماعات شهر، به
درخواست این روحانی انقلابی که از اساتید زبده و موفق دانشگاه نیز هست تا کنون
چیزی ننوشته و از دوستان نیز درخواست خویشتنداری داشته ام.
با چند تن از اعضای شورا در این خصوص صحبتی شد و حرفهایی رد و بدل
گردید. آقای ابوالحسنی رئیس شورا که انسان شریفی است و از سر خوش قلبی، سپر بلای
چند عضو مجرم شورا قرار گرفته،، قول مساعد داد که در شنبه آتی، موضوع شکایت را در
جلسه ای با آن روحانی بسیجی خ
تنهاشدم وقتی  که محتاجم به دلدار
اینسان به نکبت زندگی شدبرمن اجبار
تنها گناهم عاشقی بود و وفایم
عشقی که بادیوانگی کردآشنایم
لعنت به هرکس ادعای عشق دارد
چون کهنه شدبردیگری دل میسپارد
دیگرکسی باورندارد عشق کس را
دانند همه تفاوت عشق و هوس را
هرکس که ازعشق دم زندیک حقه بازاست
باعاشقان حیله گر بازی مجاز است
روزی چوکس پیش شماحرفی زدازعشق
خواهد به جیبش سهم افزون ریزد از عشق
حال مرااین خلق رنگارنگ ندانند
آنان که جزخودباهمه نامهربانند
هرکس که همر
براساس
مفهوم ماده ۶۷۴ قانون مجازات اسلامی ، در صورت سپردن هر نوع مال منقولی از
جمله اتومبیل به عنوان امانت به امین و عدم استرداد آن به علت تصاحب ،
استعمال ، مفقودی ، اتلاف در صورت مطالبه ، بحث خیانت در امانت اتومبیل
مطرح می شود. برای مثال در صورتی که اتومبیلی برای نگهداری به شخصی داده
شود ولی شخص امین به جای نگهداری با آن مسافر کشی کند ، مرتکب خیانت در
امانت شده است .
– شرط ارتکاب خیانت در امانت این است که اتومبیل ازطرف مالک به امین سپرده ش
.مامان بزرگم هنوز برای مامانم میخونه "یه دختر دارم شاه نداره".با نامگذاری #روز_دختر به مناسبت تولد دختری عرب که س.ک.س نکرده از دنیا رفته، مخالفم و از حرف خودم برنمیگردم.وقتی روز جهانی دختر (مونث های زیر ۱۸ سال، نه باکره ها) در تقویم جهانی ثبت شد، با هدف ارتقاء زندگی دختران دنیا بود...هنوز خیلی از دختر بچه ها سواد ندارن، زود شوهر داده میشن، و از تجارب زیستی مختلف فقط به صرف دختر بودنشون محروم میشن؛ که اینها باعث پایین اومدن سطح فکریشون میشه و همی
نمی توان انقلاب رییسی در قوه قضاییه را نادیده گرفت.  مخالفت با حبس متهم به منظور تامین وثیقه یا تحصیل ادله از آن دست اصلاحاتی بود که نشان داد اعتقاد به حق الناس لازمه امر قضاوت در جامعه دینی است و اگر کسی از این مبنا فاصله دارد مجتهد مسلّم و رییس سابق قوه هم که باشد، عادل نیست. در افتادن با باندهای مخوف تنیده در تار و پود دستگاه قضا که از قضا در دوره پیش برای خود برو بیایی هم داشتند مصداقی از رویش دوباره انقلاب اسلامی در مصاف با استکبار داخلی ا
اگرخاطرتان باشد حدود یک سال قبل یعنی خرداد ماه 1397 و همزمان با بازیهای جام جهانی فوتبال، بیلبوردی در میدان ولیعصر تهران نصب شد که در آن اثری از بانوان نبود. در فضای مجازی و واقعی انتقادات بسیار گسترده ای مطرح شد و واکنشهای تندی از سوی فعالین حقوق زنان و فرهیختگان صورت پذیرفت.

اما جالب است بدانید که از سال 92 قانونی در کشور تصویب شده است که اجحاف بسیار بزرگی در حق زنان روا داشته اما تا به امروز یعنی بعد از حدود شش سال هنوز واکنش خاصی نسبت به آن
مفهوم جرم در قرآن؛
لفظ جرم و مشتقات آن 66 بار در قرآن کریم در 65 آیه و36 سوره بکار رفته است، علمای علم لغت اما در خصوص واژه جرم تعابیر مختلفی دارند.

جوهری در خصوص معنای جرم میگوید؛«جرم به معنای گناه بوده و جریمه نیز مانند آن است»، در این تعریف هم معنای جرم و هم معنای لغوی مجازات مورد تصریح قرار گرفته که به نظر میرسد مراد جوهری از «جریمه نیز مانند آن است» این مهم است که اصل تناسب بین جرم و آنچه در واکنش به آن در مقابل آن قرار میگیرد(کیفر)رعایت گرد
تهدید و مجازات آن
در این مطلب قصد داریم تا در مورد تهدید و مجازات آن صحبت کنیم.
تا شما را با این مبحث و مجازات هایی که قانون برای تهدید کنندگان در نظر گرفته است، آشنا سازیم.

یکی از انواع تهدیدها، تهدید به قتل می باشد که تهدید جان افراد به حساب می آید،
تهدید به قتل، تهدید به اسید پاشی و تهدید به ضرب و جرح از جمله تهدیدهایی می باشد
که در قانون شامل مجازات های سنگین می شود و بدین ترتیب قانون
با جرم نگاشتن آن ها در جهت مقابله با این نوع تهدیدها برخ
مطابق قوانین حقوقی و جزایی و رویه های ان، هرکس از راز جنایت ها و جرم ها خبر داشته، و آن را کتمان کند و یا به مراجع قضایی گزارش ندهد، مجرم است و گاهی شریک جرم محسوب می شود. حالا باید دید اگر آقای دکتر روحانی، اقدامات ترامپ را جنایت علیه بشریت می داند، با کدام یک از این مقررات مطابقت دارد: طبیعی است اگر این موضوع یک دروغ، یا شانتاژ تبلغاتی باشد، گوینده این سخنان به اتهام نشر اکاذیب و امثال ان، منتسب می شود. ولی اگر از روی اطلاع باشد، باید آن را به
تقریبا می‌توانم بگویم پروژه گلخانه ( که در جریانید با برادرم دو سال است درگیر آن هستیم) با شکست مواجه شد. الیته خیلی وقت است این را فهمیده ام اما نمیخواستم گردن بگیرم.
اجاره‌ای بودن ملک، انتخاب یک محصول نسبتا خاص، کم بودن سرمایه و برخی اشتباهات کاری عوامل اصلی بودند. اما همه‌ی این‌ها کارگر نمی‌شد اگر بازار آلوئه ورا خراب نمی‌شد. اصلی ترین دلیل خراب شدنش این بود که مدت زیادی شکر در کشور کمیای و نایاب شد. و مورد استفاده عمده ی آلوئه ورا در کش
یاسا در مغولی به معنای حکم و فرمان و نیز مجازات و تنبیه است . در متون منثور تاریخی عهد مغول و تیموری ، ترکیبات اسمی و فعلی و وصفی آن فراوان دیده می‌شود که از آن‌جمله می‌توان به : یاسانامه ، به یاسا رسیدن ، یاسا فرمودن ، یاسا نوشتن و ... اشاره کرد که بسیاری از این گروهِ واژگانی از نظر معنا و مفهوم با یکدیگر نزدیک و مترادف هستند اما ترکیبات آنها با تنوع و تکثر بکار رفته است .
از ماندگارترین ترکیبات یاسا "به یاسا رسیدن" به معنی اعدام شدن است . قانون
دانلود آهنگ گرشا رضایی آخر دنیا 
Download New Music Garsh Rezaei – Akhar Donya
دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی به نام آخر دنیا با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
ترانه : علی بحرینی   موزیک : گرشا رضایی
متن آهنگ آخر دنیا گرشا رضایی 
بریدی ازم نذاشتی بگم منو ندیدی
به چی رسیدی جز حسرت و تنهایی
عزیز دلم کاشکی یکم میموندی با من

میموندی تا من ردت کنم از فکر این جدایی
♥♥♥
نزن نزن نزن نزن زدن نداره
اون که زمین خوده دیگه طاقت نمیاره
نگو کسی آخر دنیا رو ندی
بسم الله الرحمن الرحیم- مفاله ای از جرالد اسیاب(باکسره  همزه) در روزنامه وال استریت جورنال-اقایان ترامپ-و- ساندرس بر روی زمین سخت-)ترمپ وساندرس دو استثنای ریاست جمهوری امریکا هستند که با تیپ  ریاست جمهوری عرفی امریکا مطابقت ندارند وباعث ناراحتی دیگر کاندیدهای ریاست جمهوری امریکا  هم شدند)- بانزدیک شدن ساعت به نزدیک شدن  سخنرانی نزدیک بهم دو حزب در ایووا هردو حزب  به زمان خاص  خود برای سخنرانی  خاص خود که یک چرخش بسیارمهم وجدیدی را بوجودمی
به نقل از سایت مشاوره کیفری دینا ، در پاسخ به این سوال که سوء پیشینه چیست باید گفت زمانی که فردی مرتکب برخی از جرایم که قانونگذار در قانون نام برده است بشود و مجازات آن اعمال گردد در پیشینه و سابقه کیفری فرد ثبت می گردد ولی اگر فردی متهم به جرمی بشود یعنی حکم محکومیت وی صادر نشده باشد فقط به اتهام جرمی در زندان باشد ، تا مجرم بودن یا نبودنش ثابت گردد ، برای فرد سو پیشینه محسوب نمی گردد . مواردی که سوء پیشینه محسوب می گردد ، در قانون مجازا

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
جرم و مجازات فحاشی چیست؟

امروزه جرم‌هایی که به زبان سرخ منتسب‌ هستند. در این میان برخی جرم‌ها از کجروی زبان می‌خیزند: فحاشی. مهم‌تر آن که طبقه‌بندی فحش نیز میان اعمال جرم‌انگاری شده بی مانند است. مجازات فحاشی در قانون مجازات ایران درجات و سطح های گوناکون و متفاوتی دارند.

در حال حاضر که مردم جامعه  تحملشان کم شده و بسیار زود عصبی می شوند ، کوچکترین کلمه‌ای احتمال دارد مصداق توهین محسوب شود و شخص با استناد به چنین ادعایی بخواهد اعاد

دانلود بازی GTA V برای اندروید
بازی Grand Theft Auto که به اختصار آن را GTA نیز مینامند یکی از پرطرفدار ترین بازی های سبک اکشن و جنگی برای کامپیوتر است که کاربران کامپیوتر و کنسول هایی نظیر Play Station و Xbox خاطرات زیادی از آن را به خاطر دارند. امروز نسخه اندرویدی این بازی را برای شما آماده کرده ایم .

در این بازی شما در نقش یک مجرم هستید که میبایست به انجام ماموریت هایی که توسط افراد مختلف به عهده شما گذاشته میشود بروید تا در ازای انجام آن دستمزدی دریافت

این غزل بر مبنای این کلیپ زیبا سروده شده 
لطفا کلیپ را با دقت مشاهده فرمائید 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

خوش نگر گردش ایام به موئی بند است 
وین همه کوکبه و نام، به موئی بند است 

غیرت عشق چو یک شعله بر عالم بزند 
اول و
رئیس پلیس پایتخت در اولین مرحله اجرای طرح سراسری برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین محلات در خرداد ماه ۱۳۹۸ اظهار داشت: در این طرح ۲۵۰ پرونده تشکیل که ۱۴۲ پرونده در خصوص شرارت درگیری عربده کشی قدرت نمایی درگیری مسلحانه باجگیری زورگیری ضرب و جرح در ۴۸ ساعت گذشته توسط پلیس امنیت و با شکایت مردم پیگیری شد .وی افزود: از این تعداد ۸۲ پرونده درخصوص مزاحمین نوامیس و ۲۶ پرونده برای مشروبات الکلی ومواد مخدر تشکیل شده است.رحیمی گفت: ۳۶۶ نفر از اراذل او
مجازات متخلفان فروش مال غیر
مجازات متخلفان فروش مال غیر در دادگاه های ذیصلاح مورد بررسی قرار می گیرد.
مرجع صالح جهت رسیدگی به شکایت مورد نظر دادسرایی می باشد که جرم در آن حوزه رخ داده است
و به طور معمول محل تنظیم قول نامه و یا دفترخانه ای است که سند در آن منتقل شده است.

و بدین ترتیب بایستی برای شکایت از فردی که مال و اموال شما را به شخص دیگری منتقل نموده است،
شکایت خود را به دادسرای محل ارائه نمایید.
فروش مال غیر در کنار این که به یک نفر ضرر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها